Samsung Galaxy Buds (Buds+, Buds Pro, Buds Live) velké srovnání + recenze

Jsme profíci, nevěříme marketingovým slibům a nezávisle recenzujeme a srovnáváme produkty. Když nakoupíte skrze naše odkazy, můžeme získat malou odměnu, která ale nezvyšuje cenu vašeho nákupu.

Podíváme se na celou řadu bezdrátových sluchátek Buds, Buds+, Buds Pro a Buds Live. Každá varianta nabízí jiné přednosti a jinou cenu. Po přečtení našeho srovnání si uděláte lepší obrázek o tom, jakou variantu využijete. Kromě toho se můžete těšit na porovnání s konkurenčními modely od Huawei, Sony nebo Applu. Nebudeme vás nudit detaily, ale shrneme všechno podstatné. Jdeme na to.

Naše hodnocení

NázevKde koupitHodnocení
celkem
1.Samsung Galaxy Buds ProZjistit cenu
98 %
2.Samsung Galaxy Buds+Zjistit cenu
93 %
3.Samsung Galaxy Buds LiveZjistit cenu
91 %

Parametry

Jak si stojí jednotlivé modely z hlediska parametrů?

BudsBuds+Buds ProBuds Live
Provedeníšpuntyšpuntyšpuntypecky
Konstrukceuzavřenáuzavřenáuzavřenáotevřená
Mikrofonano – 2ano – 3ano – 3ano – 3
PřipojeníBluetooth 5.0Bluetooth 5.0Bluetooth 5.0Bluetooth 5.0
True Wirelessanoanoanoano
Funkceovládání hlasitosti, hlasový asistent
přijímání hovorů, přepínání skladeb, hlasový asistent,

přijímání hovorů, přepínání skladeb, hlasový asistent,

přijímání hovorů, přepínání skladeb, hlasový asistent,
Stupeň krytíIPX4IPX2IPX7IPX2
Další vlastnostivyměnitelné špunty, pouzdrovyměnitelné špunty, pouzdrovyměnitelné špunty, pouzdro pouzdro
Frekvenční rozsahneuvedenoneuvedenoneuvedeno20 Hz až 20 kHz
Potlačení šumuneneaktivníaktivní, částečné
Celková výdrž baterie v h13222829
Baterie sluchátek v h61188
Baterie pouzdra v h7112021
Nabíjeníbezdrátové a USB-Cbezdrátové a USB-Cbezdrátové a USB-Cbezdrátové a USB-C
Hmotnost sluchátka v g66,36,35,6
Hmotnost pouzdra v g4039,644,942,2
Rozměry sluchátka v mm19,2 x 17,5 x 22,522,5 × 17,5 × 19,220,5 × 19,5 × 20,827,3 × 16,5 × 14,9
Rozměry pouzdra v mm26,5 x 70 x 38,826,5 × 70 × 38,827,8 × 50,0 × 50,250,2 × 50,0 × 27,8

Rozdíly v tvaru a typu jsou pochopitelné. Kromě základní a první verze (ta má dva), mají všechny ostatní tři mikrofony.

Dalším důležitým rozdílem je odolnost proti prachu a vodě, která je v případě Buds Pro skutečně impozantní a těžko hledá konkurenci.

Zajímavým rozdílem je i výdrž baterie. Co je pro všechny modely společné je možnost bezdrátového nabíjení a USB-C konektor.

Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds

Základní model řady Buds ničím neurazí ale ani nenadchne. Chybí mu aktivní potlačení šumu a nevyniká ani výdrží baterie. Za to má parádní zvuk v plné škále a v tomhle ohledu je srovnatelný s AirPods. Navíc jsou Galaxy Buds o něco levnější a pro Android kompatibilnější.

Obsah balení

Uvnitř krabičky s nápadným lesklým nápisem Buds najdete pouzdro se sluchátky, které má tvar kapsle nebo tablety. Sluchátka jsou v něm uložena vertikálně. Protože jsou malá, můžete mít ze začátku problém s jejich vytahováním. Po několika pokusech ale přijdete, jak na to.

V krabičce dále najdete USB-C kabel na dobíjení pouzdra, které ale podporuje i bezdrátové dobíjení, a taky dva páry náhradních špuntů zbylých velikostí (třetí pár už je na sluchátkách). Můžete si tak zvolit velikost špuntů podle svých uší, aby sluchátka dokonale těsnila.

V čem Galaxy Buds vynikají

Výhodou je vyladěný design doprovázený kompaktními rozměry. Ve srovnání s většinou konkurenčních modelů od Huawei nebo Apple jsou Galaxy Buds menší a méně ruší celkový vzhled majitele nebo majitelky. Je to ale věc zvyku. Sluchátka dobře drží v uších a nevypadávají ani při běhu či cvičení.

Stejně malé je v porovnání s konkurencí taky nabíjecí pouzdro. Tady sice jasně vítězí Apple, ale ostatní značky mají obvykle spíš větší pouzdra než Galaxy Buds. Zajímavý je podlouhlý tvar nabíjecího pouzdra. Obvyklejší je kulatý, jako třeba u Huawei FreeBuds 3 nebo čtvercový u Apple AirPods.

Parádní kvalita zvuku

Hlavní devízou Galaxy Buds je kvalita zvuku. Ve srovnání s konkurencí jasně prohrávají jen se Sony wf-1000xm3, které se v tomto ohledu stavějí nepochybně na první příčku. Jinak jsou srovnatelné s AirPods nebo FreeBuds Pro. To potěší všechny milovníky kvalitního poslechu oblíbených skladeb, ale nejen je.

K tomu je potřeba přičíst plusové body za ekvalizér s pěti možnostmi vyvážení hudby. Dokonce nechybí ani dynamický mód, kdy se sluchátka přizpůsobují přehrávané muzice a snaží se ji vybalancovat na co nejlepší kvalitu. Stejným plusem jsou taky soft a clear módy poslechu. První zjemňuje, druhý posiluje rozdíly mezi nástroji a vokály.

Rychlé hledání i nabíjení

Když sluchátka někam založíte, najdete je snadno, pokud budou v dosahu Bluetooth signálu vašeho telefonu. Pomocí mobilu je lokalizujete natotata. Sluchátka totiž zapípají, takže už si nebudete muset lámat hlavu, kde zůstaly zastrčené. To se bude hodit hlavně po ránu, když se nám běžně stává, že jsme roztržitější, než by se nám hodilo.

Rychlé nabíjení je bezva věc. Kdo to někdy vyzkoušel, už nechce nikdy udělat pomyslný krok zpět a čekat déle, než je nutné. Naštěstí Galaxy Buds umějí za pouhých 9 minut nabít sluchátka na hodinu používání. To je ve srovnání s konkurenčními FreeBuds od Huawei naprostá paráda.

V čem mají Galaxy Buds rezervy

Z dnešního pohledu už je to cena. Sice na svou dobu nebyla drahá, ale dneska už Galaxy Buds s cenovkou přes 3 000 Kč nikoho funkcemi neohromí. Tím spíš, že za tuhle cenu se dají pořídit FreeBuds nebo AirPods s pokročilejšími funkcemi. Na druhou stranu to není zas tak přemrštěná cena, když uvážíme kvalitu zvuku.

Hlavním nedostatkem sluchátek je chybějící potlačení šumu. Jsou to sice špunty, takže dokáží pasivně odfiltrovat většinu zvuků z okolí, ale s aktivním ANC to nemá nic společného. To je bohužel velká slabina, která už dneska u konkurence není nikde k vidění. Nezachrání to ani ambientní mód propouštějící zvuky z okolí pro lepší orientaci při běhu nebo jízdě na kole.

S tím je spojená i průměrná kvalita zvuku při telefonování. Jednak má každé sluchátko jen dva mikrofony, a jednak tlumení vnějších ruchů není moc efektivní. Výsledkem je zkreslený zvuk a občas dokonce nesrozumitelnost, pokud budete telefonovat z výrazně rušného prostředí ulice v dopravní špičce a podobně.

Závěrečný verdikt ke Galaxy Buds

Špunty Galaxy Buds jsou dobrá sluchátka, která vynikají kvalitní reprodukcí hudby. Mají vyladěný design a dobrou konektivitu s telefony s Androidem. Oceníte taky možnost bleskového nabití za 9 minut na hodinu použití. Bohužel chybí aktivní potlačení šumu, což u sluchátek s takovou cenou není běžné. Pokud už je máte doma, postačí, ale nové doporučujeme raději modely s aktivním potlačením šumu.

Zjistit cenu

Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+

Špunty, které v mnohém překonávají původní model, ale kterým stále chybí pár krůčků k dokonalosti. Hlavní devízou je vylepšení zvuku. Buds+ se mohou pyšnit dvojicí reproduktorů, výškovým a basovým. Tím pádem nabízejí dynamičtější zvuk, dokonce lepší než v případě Apple AirPods Pro. Vylepšení se dočkaly i mikrofony, na dva vnější a jeden vnitřní, a baterie.

 

Obsah balení

Uvnitř krabičky najdete tradičně nabíjecí pouzdro se sluchátky. Design pouzdra připomíná tabletu nebo kapsli, ve které jsou naležato uschována sluchátka. Ta se vytahují o fous lépe než u původního modelu Buds. Sluchátka i pouzdro mají nově lesklou úpravu, která ale netrpí na přílišnou viditelnost otisků prstů.

Dále v balení najdete klasicky dva páry náhradních silikonových špuntů v ostatních velikostech, ať si můžete vybrat variantu vhodnou pro velikost svých uší. Nechybí ani USB-C nabíjecí kabel, i když pouzdro můžete nabíjet i bezdrátově. Poslední součástí krabičky se sluchátky je návod. Takže sečteno podtrženo žádné překvapení.

V čem Galaxy Buds+ vynikají

Sluchátka oproti původnímu modelu dostala pár inovací. Jak jsme zmínili, na první pohled si všimnete, že jsou lesklá, což platí i o dobíjecím pouzdře. Vnější materiál sluchátek i pouzdra je bytelný a odolá běžnému používání bez úhony. I proto jsou bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+ dobrým krokem vpřed od původní varianty.

Plusový model se dočkal vyšší výdrže baterie, kdy sluchátka místo původních 13 hodin s pouzdrem u modelu Buds teď vydrží celých 22 hodin. Tím pádem se nemusíte bát, že by vám uprostřed audioknihy nebo filmu došla baterie. Budete si moci vychutnat veškerý obsah až do konce.

Špičkový zvuk s mimořádnými basy

Parádní novinkou a hlavním lákadlem Buds+ je dvojice reproduktorů. Ano, čtete správně. Korejští konstruktéři se překonali a dostali do tak malinkatého prostoru dva samostatné reproduktory. Jeden se stará o výšky a druhý o středy a hloubky. Výsledkem je plnohodnotný a uvěřitelný zvuk, který strčí do kapsy i víc než dvakrát dražší AirPods Plus. Takže pokud patříte k fanouškům muziky a máte telefon s Androidem, jsou pro vás Buds+ jako dělané.

Dalším velkým plusem je přidaný mikrofon. Každé sluchátko se proto pyšní dvěma vnějšími a jedním vnitřním. To umožňuje kvalitnější zvuk při telefonování. Je ale pravda, že Apple i Huawei mají čistotu zvuku vychytanější. Ne ale až tak o moc. Dobrý je i ambientní mód, kdy díky mikrofonům dovnitř prochází zvuky z okolí. Lze nastavit jejich intenzitu, ale působí lehce kovově.

Víc energie a rychlejší nabíjení

Základní nabíjení pouzdra je přes USB-C kabel. To už dneska určitě nikoho nepřekvapí, když teda vynecháme FreeBuds od Huawei, kde nechali zastarávající microUSB. Kromě toho ale Buds+ podporují také bezdrátové nabíjení, což je dneska standard vyšší střední třídy. Za to zaslouží palec nahoru. Speciálně u sluchátek, která nestojí přes 3 000 Kč.

Rychlé nabíjení dostalo parádní vylepšení. Nově se nabijí na hodinu použití za 3 minuty, v čemž nemají žádnou konkurenci. To je neuvěřitelná výhoda, kterou oceníte při úplném vybití pouzdra, které jinak zvládne sluchátka jednou naplno dobít. Kdybychom měli vybrat jednu hlavní přednost, byla by to právě tahle injekce energie během tří minut.

Výhodou je i podpora iOS. Aby taky ne, když se Samsung dlouhodobě snaží šlapat Applu na paty. Pokud máte doma zařízení obou značek, může to pro vás být výhoda, protože si můžete do iPhonu stáhnout aplikaci a využívat sluchátka stejně dobře i na něm. Za tohle přičítáme Buds+ další body.

V čem mají Galaxy Buds+ rezervy

Přes všechny plusy, které Buds+ mají (a že jich není málo), si pořád sluchátka nesou dědictví v pár nedotaženostech. Na prvním místě je to absence aktivního potlačování šumu (ANC). To je poměrně zásadní mínus, i když díky tomu, že jsou sluchátka špunty, zvládnou slušně izolovat okolí i tak. Už si ale nevyberete, jaký typ zvuků z venku můžete poslouchat. Máte buď vše, nebo nic.

Druhou věcí k dotažení je nedostatečná rychlost při synchronizaci zvuku u videí. Zpoždění není viditelné vždy, ale občas se nepříjemně připomene. Trochu situaci vylepšíte herním módem, ale bohužel i ten někdy nestíhá. Pokud plánujete sledovat sem tam nějaké video, nevadí to. Ale na filmy a seriály to nebude nejlepší volba. To raději sáhněte po AirPods nebo FreeBuds.

Poslední nevýhodou je nedostatečná odolnost. Je to skoro k neuvěření, ale Samsung někde kompromis přece jen udělal. IPX2 je zoufale málo, protože to znamená, že silnější déšť už by Buds+ nemusela přežít bez úhony. Přitom standard je na této úrovni IPX4. Tady bychom si přáli zlepšení.

Závěrečný verdikt ke Galaxy Buds+

Špuntová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+ jsou razantním krokem vpřed ve srovnání s původním modelem. Jsou levnější a nabízejí více funkcí. Pokud hledáte True Wireless sluchátka na poslech hudby a nechcete za ně dávat víc než 3 000 Kč, máte vítěze. Jen škoda, že chybí aktivní potlačování šumu (ANC) a ambientní mód pro poslouchání zvuků v okolí působí trochu kovově. Jinak potěší bleskové nabití na hodinu používání a parádní design. Hudební nadšenci, tady jste správně.

Zjistit cenu

Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro

Pokud jste čekali na top model od Samsungu, tak tady je. Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro patří ke špičce ve všech ohledech a snesou přísné srovnání s AirPods Pro i FreeBuds Pro. Navíc mají nevídanou odolnost proti vodě. Díky IPX7 se s nimi teoreticky můžete na půl hodiny potopit metr pod hladinu a nic se nestane. Každopádně vás jakýkoliv déšť nebo sníh může nechat v klidu.

Obsah balení

V parádně vyvedené krabičce vás nečeká žádné velké překvapení. Po otevření si můžete prohlédnout jednoduché schéma, jak správně patří sluchátka do uší, jinak nečekejte nic převratného. Samozřejmě nechybí matné pouzdro souměrného čtvercového tvaru se zaoblenými rohy. Ano, velmi nápadně připomíná nabíjecí pouzdro Apple AirPods. Uvnitř jsou parádní sluchátka s lesklým povrchem.

 

Kromě sluchátek je v balení ještě nabíjecí USB-C kabel v odstínu dle výběru barvy sluchátek. Tohle oceňujeme. Je to detail, který dělá hodně na první dojem. Je vidět, že prodejce ladí vše do jednoho odstínu. Nechybí ani dva páry náhradních špuntů zbývajících velikostí a návod.

V čem Galaxy Buds Pro vynikají

Velkou změnou ve srovnání s Buds a Buds+ je konečně aktivní potlačování šumu (ANC). A hned se jihokorejským konstruktérům povedlo na výbornou. Lepší už jsou v tomto ohledu snad jedině AirPods Pro od Applu. Jinak je potlačení šumu prvotřídní a zvuky, které se rozhodnete pouštět dovnitř do sluchátek zvenku, působí o hodně věrohodněji než u předešlých verzí Buds.

Voda je rozhodně nerozhází

Klíčovou vlastností sluchátek Galaxy Buds Pro je odolnost proti vodě a vlhku obecně. Je to nevídané, ale Samsung se rozhodl vytvořit model se stupněm krytí IPX7. Tím strčí do kapsy veškerou konkurenci, která se většinou drží zavedeného standardu IPX4, nebo dokonce uvízla u IPX2.

V praxi to znamená, že můžete se sluchátky teoreticky i plavat. Nejsou samozřejmě připravena na potápění, ale podle specifikace by měla vydržet až 30 minut v metrové hloubce pod hladinou. To je mezi True Wireless sluchátky skutečný unikát. Takže milovníci vody, máte favorita.

Parádní zvuk bez výhrad

Pokud jsme u Buds+ chválili zvuk, tady je ještě o stupínek lepší. Hlavní zlepšení je slyšet v hloubkách, protože basy působí naprosto věrně a nejsou přesycené ani ploché. Jediný konkurenční model má celkový zvuk možná ještě o chloupek horší nebo srovnatelný – Sony wf-1000xm3. Buds Pro jsou jednoznačně přinejhorším druhá, navíc jen o chlup.

Kromě přehrávání hudby je skvělý zvuk i při telefonování. O to se stará na každém sluchátku trojice mikrofonů – dva vnější a jeden vnitřní. Vnější mikrofon má navíc filtr, který eliminuje zvuk větru. Tím pádem je výsledný telefonát skvěle srozumitelný pro vás i pro volajícího na druhé straně. A to platí jak pro pokec v liduprázdném parku, tak pro uspěchaný telefonát z rušné ulice.

Třetí třešničkou na dortu je prostorový zvuk. Galaxy Buds Pro totiž podporují 360°zvuk s Dolby Atmos. Tím pádem se při sledování seriálu nebo filmu rázem přenesete do centra dění, zatímco se vše ve snímku děje kolem vás. Fanoušci filmu a hudby se určitě mají na co těšit. V tomto totiž Galaxy Buds Pro nemají konkurenci.

V čem mají Galaxy Buds Pro rezervy

Vzhledem k přednostem sluchátek jim můžeme jen těžko vytknout něco zásadního. Mají všechno, co bychom od plně bezdrátových špuntů čekali, a navíc přidávají nevídanou odolnost a zvukovou kvalitu. Pokud si něco zaslouží vylepšení, je to cena. Ta současná je totiž okolo 5 000 Kč, což už je pro běžného uživatele moc.

Druhou drobností na vylepšení, pokud by se v Samsungu rozhodli přeskočit veškerou konkurenci, je o fous lepší ambient mode. To znamená stav, kdy vnitřní reproduktor pouští do uší zvuky okolí. Pořád v tomto o kousíček vede transparency mode u Apple AirPods Pro. Stejný kousek k dokonalosti schází sluchátkům i v tom, jak sedí v uších. Je to na jedna mínus, ale to jsou opravdu drobnosti.

Závěrečný verdikt ke Galaxy Buds Pro

Sluchátka Galaxy Buds Pro jsou jasným top modelem Samsungu a podle toho vypadá jejich výbava i cena. Pokud neváháte připlatit něco navíc, získáte prvotřídní multimediální sluchátka s věrnou reprodukcí hudby a prostorovým zvukem u filmů a seriálů. Kromě toho vydrží jakýkoliv déšť i ponoření metr pod hladinu na 30 minut. To vše zdobí elegantní design bez nožky sluchátek, kterou nejčastěji využívají konkurenční modely. Buds Pro jsou parádní. Škoda jen té vyšší ceny.

Zjistit cenu

Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live

Designová sluchátka Galaxy Buds Live mají tvar malých lesklých fazolek nebo ledvinek. A právě design je hlavní bernou mincí, protože v tomto se výrazně odlišují od jakýchkoliv konkurenčních modelů – od Applu, přes Sony až po Huawei. Další odlišností je konstrukce. Jsou to totiž pecky s otevřenou konstrukcí, takže i v tomhle vyčnívají nad ostatními. Můžete je mít v černém, bílém nebo bronzovém provedení. Všechny jsou parádní.

Obsah balení

Uvnitř najdete designové nabíjecí pouzdro, které tvarem i zpracováním nápadně připomíná Buds Pro. Zato uvnitř už je všechno jinak, protože sluchátka jsou pecky. A i když se chlubí lesklým povrchem, mají tvar ledvinek, který si určitě nespletete. Samsung tím definitivně dává najevo, že půjde cestou lesklých povrchů.

Kromě pouzdra se sluchátky je uvnitř krabičky taky nabíjecí USB-C kabel, kdyby pouzdru došla energie. A příjemným zpestřením jsou náhradní koncovky na sluchátka. Nejsou tu dva páry jako u špuntů, ale jen jeden náhradní pár. Nechybí ani návod a to je vše, co budete potřebovat.

V čem Galaxy Live vynikají

Můžete se těšit z unikátního designu, který se stane ve výsledku módním doplňkem. Pro pány asi nejlíp zafunguje černá nebo bílá varianta, ale dámy by si neměly nechat ujít nádhernou bronzovou, která vyniká načervenalými tóny měděného odstínu. Kromě toho jsou bezdrátová sluchátka Buds Live příslibem kvalitního poslechu, dobře sedí v uších, a dokonce nabízejí i aktivní potlačení šumu (ANC).

Design a nezapomenutelné křivky

Na první pohled vynikají osobitým designem, tvarem a zpracováním. Pokud jihokorejští výrobci chtěli vybrat jeden model bezdrátových sluchátek, který proslaví design, je to právě model Galaxy Buds Live. Lesklý povrch se blýská na všecky strany a neutrpí ani při častých dotycích při přepínání skladeb nebo jiných příležitostech.

Kromě vyladěného designu si v Samsungu dali práci i s ergonomií a tvarem. Pokud vám na první pohled připadá, že sluchátka nepadnou do ucha, tak jste na omylu. Je to totiž přesně obráceně, protože do ucha padnou jako ulité, navíc s nimi můžete pohodlně ležet na boku a nebudou vás tlačit do ucha.

Vynikající zvuk při poslechu i telefonování

Na to, že je konstrukce postavená na peckách, jsou sluchátka až nebývale úspěšná v kvalitě přehrávání hudby. Je sice pravda, že v rušnějším prostředí ztrácejí za konkurenčními modely, které mají lépe těsnící špunty, ale jinak hrají výtečně. Dokonce by se dalo říct, že mezi ostatními peckami nemají v tomto ohledu konkurenci. Především věrné basy hravě strčí do kapsy i AirPods od Applu.

Stejně úspěšná jsou sluchátka Buds Live i při telefonování. Každé sluchátko má trojici mikrofonů, které se starají o aktivní potlačení šumu, takže perfektně uslyšíte i na rušné ulici a stejně dobře uslyší vás volající na druhé straně. Na to, že jde o pecky, které zcela netěsní, udělali Jihokorejci výbornou práci.

Posledním plusem, který chceme zmínit, je pohodlnost při nošení. Nejen že do ucha skvěle padnou a netlačí, ale navíc tam i parádně drží, a to i když se pustíte do cvičení, běhání, skákání nebo jiných vylomenin. Dokonce se může stát, že je v uších přestanete vnímat, i když je tam stále budete mít vsazené.

V čem mají Galaxy Live rezervy

Mírnou nevýhodou je odolnost. Sluchátka jsou kompletně v lesku, takže silnější škrábance odhalíte na první pohled. Proto doporučujeme dávat na ně velký pozor. Hlavně, když se chystáte na nějakou levárnu, při které by se mohlo sluchátkům něco stát. Byla by škoda tak parádní design znehodnotit.

Kromě toho nevydrží ani přívalové deště. Bohužel kvůli otevřené konstrukci a váhou na designu nemají tak precizně zapouzdřené vnitřní součástky, takže v tomhle zaostávají s podprůměrnou odolností proti vlhkosti na úrovni IPX2. Můžete s nimi cvičit, protože pot a vlhko snesou. Ale při lijáku je raději schovejte a na koupaliště je určitě s sebou neberte ani na deku.

Závěrečný verdikt ke Galaxy Buds Live

Pecky Galaxy Buds Live jsou designový unikát, který nečekaně dobře sedí v uších a na svou konstrukci nabízí věrné basy i celkový zvuk. V porovnání se Sony wf-1000xm3 nebo Buds Pro sice nenabízejí tak krystalicky čistý poslech, ale za to netlačí v uchu ani při ležení na boku. Mají hlasového asistenta a vydrží na jeden zátah kolem 6 hodin. Pak je plně nabitým pouzdrem můžete ještě 2,5x dobít. Podle nás jsou to skvělá sluchátka, která se budou hodit všem vyznavačům nekompromisního designu, kteří rádi poslouchají hudbu. Ale do letadla radši berte špunty, budete mít větší klid.

Zjistit cenu
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

5 Comments
 1. Samsung Galaxy Buds Pro,nic moc.Hlavne extreme vypadavaji z usi!Stacilo by toto nejak vylepsit a pak ok!Jinak a za tu cenu,nedoporucuji!Mozna tak sedet nekde vklidu bez hnuti aby vam to drzelo v usich!

 2. Promiňte, ale určitě nemohu souhlasit s tak bezmeznou glorifikací Buds Pro. Výkon absolutně neodpovídá ceně a zvukově se jedná o průměrná sluchátka. ANC je něco, co opravdu neznají, v uchu nedrží a basy jsou podprůměrné. Lituji, že jsem se nechal zlákat kladnými recenzemi, které mi ve světle reality připadají podplacené. Pokud se někdo rozmýšlíte nad nivými sluchátky, yto s klidem vynechte. Ušetříte a polepšíte si.

 3. Pro mě jsou sluchátka Galaxy Buds Pro jedním velkým zklamáním. Jednak nedrží dobře v uchu ať měním gumičky jak chci – to sice úplně nevyčítám výrobci, ale z ohlasů uživatelů vím, že určitě nejsem výjimka. Když je nasadíte a zašroubujete hluboko do ucha tak OK, ale jakmile musíte promluvit – třeba při telefonním hovoru, ihned se poroučí ven. Co se týká ovládání dotykem – zcela nepřesné, dělá si to co chce, někdy se trefíte jindy ne. Většinou se jen pozastaví skladba, ale přeskakovat skladby dvojklikem – tak možná na každý desátý pokus. Za mě velké mínus. Co se týká podání basů, tak pouze v režimu „dynamický“ je to o něco lepší, jinak ale nic moc. A potlačení okolního hluku? To si snad výrobce dělá legraci, ne? O potlačení čehokoli nemůže být ani řeč. Ale abych jen nekritizoval, tak dosah BT je velmi dobrý, celkový přednes hudby je také na výborné úrovni (mimo basů). Celková doba výdrže nemohu hodnotit, protože většinou neposlouchám tak dlouho, aby se vybily. Pouzdro je krásně malé, nabíjení rychlé, LED kontrolka neruší. Celkově to shrnu takto – za požadované peníze (zvlášť přímo u Samsungu) absolutně neadekvátní a rozhodně nedoporučuji.

  Přidejte váš dotaz nebo recenzi

  Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

  Covybrat.cz
  Logo