Jak vybrat proteinovou tyčinku

nabíráte svalovou hmotu, nebo se zajímáte o zdravý životní styl a chcete zhubnout, proteinová tyčinka je vhodnou volbou. Výběr proteinových tyčinek je obrovský a ne všechny pro vás budou zdravou svačinou. Podívali jsme se některým z nich na zoubek a otestovali jejich složení i chuť, abyste si mohli vybrat tu správnou. I když svoji oblíbenou tyčinku v testu nenajdete, neznamená to, že je špatná. Podívejte se na její složení a srovnejte ho s těmi v článku a uvidíte, zda je opravdu tou správnou volbou.

(Pokračování textu…)

Jak vybrat správnou matraci

V posteli trávíte skoro třetinu svého života, proto je důležité vybrat si správně. Nejedná se o lehký úkol. Na trhu jsou stovky modelů, ze kterých si můžete vybrat. Snažte se vybrat matraci, ve které se budete cítit pohodlně, během spánku se budete méně převalovat a díky tomu budete opravdu odpočinutí a dobře vyspaní.

(Pokračování textu…)

Jak vybrat čtečku elektronických knih

Čtečky elektronických knih jsou mobilní zařízení sloužící pro četbu elektronických knih či časopisů. Mimo tuto základní funkci nabízí většina nových modelů i doplňkové funkce jako je slovník, přehrávání videí či písniček, audio knihy či webový prohlížeč. Jak fungují čtečky elektronických knih? Jak dlouho vydrží čtečka v provozu? Na co si dát při výběru čtečky pozor? Podívejme se na to společně.

(Pokračování textu…)

Jaký mobil do 6000 Kč? Květen 2016

Za 6 000 Kč můžete koupit velice slušný telefon, který zvládne vše co uživatel od svého nového chytrého telefonu očekává. Mezi telefony v této cenové kategorii jsou velké rozdíly ve výbavě a výdrži, proto je důležité si vybrat správně. Podívejme se jaké nejlepší telefony do 6000 Kč můžete koupit.

(Pokračování textu…)

Jaký robotický vysavač koupit

Robotický vysavač vypadá jako splněný sen pro všechny, které nebaví každotýdenní pravidelný úklid s vysavačem. Dokáže však plně nahradit klasický vysavač? Jaké jsou jeho silné stránky a kde naopak robotický vysavač trochu ztrácí dech? Pokud přemýšlíte jaký robotický vysavač vybrat, je tento článek pro vás. Otestovali jsme pro vás ty nejlepší robotické vysavače a zjistili na co si dát při koupi robotického vysavače pozor.

(Pokračování textu…)