Jaký zahradní nábytek si pořídit? Poradíme vám.

Také máte v létě rádi posezení na zahradě? Pokud ano, tak budete jistě vybírat nábytek, který dlouho vydrží, jeho údržba je snadná a zároveň je skladný.

(Pokračování textu…)

Nábytek do dětského pokoje

Vekou úlohu pro výběr nábytku do dětského pokoje hraje věk. Je rozdíl, jestli pokojíček vybavujete pro novorozeně, předškoláka, nebo školáka.  Obecně je však dobré, aby měl pokoj světlejší barvu nábytku. Ten by měl být kvalitní, robustní a neměl by ohrožovat zdraví dítěte.

(Pokračování textu…)

Jak vybrat zahradní gril pro nejlepší grilování?

Uvažujete o koupi grilu a koukáte, který je pro vás nejlepší? Poradíme vám, který vybrat, abyste skvěle ugrilovali jakékoliv jídlo.

Úroveň grilování se v posledních letech hodně zvýšila, především díky Zdeňkovi Pohlreichovi a jeho pořadu Šéf na grilu. Grilování po Česku bývala jen nezřízená žranice krátce naloženého a zhurta ožehnutého vepře s trochou hořčice a krajícem chleba. Dneska je grilování už jinde – je to gastrozážitek se zkoušením nových mas a postupů grilování. Chvíle, kdy se chlap může pochlubit perfektně ugrilovaným masem. Kdy si na čerstvém vzduchu pokecáte s přáteli a podrbete s rodinou. Chvíle, kdy ženy vytáhnou nové recepty na domácí limonády, saláty a hlavně omáčky k masu. Těšíte se jako já? Tak spolu pojďme vybrat gril, kolem kterého se to celé bude točit.

(Pokračování textu…)

Nejlepší dětské autosedačky

Test autosedaček

Podle zákona o provozu na pozemních komunikacích č. 361/2000 Sb musejí řidiči automobilů používat dětskou autosedačku pro děti, jejichž váha je menší než 36 kg a výška je menší než 150 cm. Autosedačka bude vaše děťátko doprovázet už od narození. Na cestách v ní stráví několik hodin a tak je důležité, aby se v ní cítilo co nejpohodlněji. Ještě důležitější však je, aby autosedačka skutečně zaručovala bezpečí. Na trhu se setkáte s nepřeberným množstvím tohoto zboží, a tak vám poradíme, jak vybrat dětskou autosedačku (Pokračování textu…)

Nejlepší myčky nádobí

Jak vybrat myčku na nádobí?

Největším trendem, který v současné době opravdu „letí“ je šetření, ale zároveň kvalita. Pokud se i vy snažíte v kuchyni dodržet tyto standardy, určitě by mezi vašimi elektrospotřebiči neměla chybět myčka na nádobí. (Pokračování textu…)