Recenze Zanussi ZRB 36104 WA

Hledáte lednice a máte omezený rozpočet? I za „málo peněz jde mít hodně muziky“. Ale je tomu tak i v případě této lednice? Podívejte se na ni s námi …

(Pokračování textu…)

Recenze toustovače Domo DO 9123

Miluje vaše rodina tousty? Nebo už vám váš současný toustovač nebo sendvičovač nestačí? Podívejte  se s námi na recenzi rodinného toustovače Domo Do 9123.

(Pokračování textu…)

Jaký odolný telefon? Březen 2017

Mobilní telefony vybíráme pro mnoho účelů. A jsou mezi námi tací, kteří potřebují aby jejich telefon vydržel náročné prostředí na stavbě nebo v terénu. Naštěstí odolný telefon už nemusí znamenat těžkou a velkou cihlu. Podívejte z čeho můžete vybírat.

(Pokračování textu…)

Jak vybrat kuchyňský robot

Uvažujete o koupi kuchyňského robota pro vaši domácnost? Nejprve se zamyslete nad tím, jak často pečete. Jestli chcete, aby robot uměl umlít maso, odšťavňoval citrusy a tak dále. Na trhu jsou totiž k dostání multifunkční kuchyňské roboty, které mohou nahradit další spotřebiče ve vaší domácnosti.

(Pokračování textu…)

Recenze Bosch WAK24268BY

Předem plněná pračka do deseti tisíc uspokojí bez problémů běžnou domácnost. A nebo tomu tak není? Přečtěte si praktické zkušenosti jak pere a které věci jí nejdou úplně dokonale.

(Pokračování textu…)