Nejlepší osobní váhy

Proč je důležité mít správnou osobní váhu

Hlídat si vlastní hmotnost je důležité, a to nejen kvůli psychické pohodě a radosti ze sebe sama, ale také kvůli zdraví. Pokud zvažujete koupi osobní váhy, mějte na paměti, že v dnešní době vám váha neměří jen hmotnost. Dnes si můžete pořídit digitální osobní váhu s analyzérem, která je schopná určit podíl tuku nebo vody v těle, index tělesné hmotnosti, nebo množství kalorií, které byste měli dodržovat, pokud si chcete udržet, nebo snížit váhu. (Pokračování textu…)

Nejlepší vestavné varné desky

Vestavné varné desky

Vestavné varné desky se stávají čím dál oblíbenějším kuchyňským spotřebičem a v dnešní době jsou součástí každé moderní kuchyně. Uživatele lákají nejen svým moderním vzhledem, ale také jednoduchostí a úsporností. (Pokračování textu…)

Nejlepší robotické sekačky

Robotické sekačky na trávu

Líbí se vám udržovaný trávník, ale nemáte čas každý den jezdit se zahradní sekačkou? Tento problém vám pomůže vyřešit automatická sekačka na trávu, kterou můžete na internetu nebo v obchodě najít také pod názvem robotická sekačka na trávu. Vyhněte se však líbeznému mámení jednoduchosti. Tento zahradní stroj totiž nestačí jen naprogramovat a nechat jezdit, jak se mu zlíbí. Samostatnému chodu robotické sekačky na trávu předchází poněkud zdlouhavá instalace. Tady je pár rad, jak na to! (Pokračování textu…)

Nejlepší zahradní sekačky

Zahradní sekačky

Také rádi relaxujete na zahrádce s perfektně upraveným trávníkem? Zkušení zahrádkáři vědí, že údržba takového trávníku není žádná maličkost. Pro dosažení perfektního výsledku je důležité zvolit dobrý typ zahradní techniky. Zahradní sekačka by měla být výkonná, dobře ovladatelná a ještě za sebou zanechat skvělý výsledek. A právě takovou chcete! Zahradních sekaček je na trhu celá řada a my vám poradíme, jak si vybrat tu nejvhodnější. Přečtěte si naše recenze sekaček na trávu. (Pokračování textu…)

Testy praček. Poradíme vám jak vybrat tu nejlepší pračku.

Dnešní pokroková doba nabízí všem lidem mnoho technologických smart vychytávek, které se uživatelům snaží co nejvíce zjednodušit život. Jedním z vyspělých vynálezů je dnes i automatická pračka. Výrobci se předhánějí v inovacích nejmodernějších technologií, a tak se může stát, že se v široké nabídce automatických praček na trhu začnete ztrácet. Proto jsme pro vás připravili článek, ve kterém si přiblížíme pračky s horním i bočním plněním, pračky se sušičkou a také rady, kterých se držet při výběru. Jak vybrat tu nejlepší pračku? Takovou, která kvalitně vypere a vymáchá a ještě bude mít nízkou spotřebu? Připravili jsme pro vás test praček pro rok 2016(Pokračování textu…)