Recenze Samsung UE49KU6402

V současné době už je 4K rozlišení u televizorů skoro standardem. Příkladem cenově dostupné 4K televize je i řada 6400 od Samsungu. Nabízí klasický design s plochou obrazovkou. Pojďme se na ni podívat trochu podrobněji.

(Pokračování textu…)

Recenze Samsung UE40KU6372

Líbí se vám prohnuté televizory, ale nepotřebujete TOP výrobek, který zruinuje vašipeněženku? Pokud hledáte přístroj „jen“ na sledování televizního vysílání, tak čtěte dále … (Pokračování textu…)

Recenze LG 43LH570V

Starší ale stále oblíbený kousek od LG, který má fullHD rozlišení. Má cenu ji kupovat? V čem je dobrá a kde naopak může zklamat? Zjistěte s námi…

(Pokračování textu…)

Recenze Honor 6x

Seznamte se s novým Honorem 6X. Podle všech signálů je to smartphone střední třídy, který nabízí nejen kvalitní zevnějšek kombinovaný ze skla a kovu, ale také šťavnatou výbavu uvnitř. Je to opravdu tak, nebo má Huawei, respektive Honor, prostě jenom dobrý marketing? Prohlédněte si recenzi a hned budete mít jasno! Přejeme vám pěkné počtení.

(Pokračování textu…)

Sony televize 2016

Chcete si vybrat televizi od SONY? A máte strach, aby jste si nekoupili příliš starý model? Proto tu máme kompletní seznam SONY modelů roku 2016.

(Pokračování textu…)