Recenze Samsung Galaxy J7 2017

Mobilní vyšší střední třída. Tam patří model J7, který nám představí svoje vylepšení pro rok 2017. Výbavou je na tom podobně jak model J5, jen dostal do výbavy větší displej. 5,5 palce. Co nového se od předchozí verze naučil? (Pokračování textu…)

Recenze Xiaomi Redmi 4X Global

Telefony od Xiaomi mají skvělou výbavu, dostatečný výkon a spoustu dalších úžasných vlastností. Jediné co jim chybí k ještě většímu úspěchu v Evropě je podpora všech frekvencí LTE. Představte si, jak by se asi prodávalo povedené Xiaomi s evropskou LTE. A právě to dnes máme v recenzi … (Pokračování textu…)

Jak vybrat digestoř

Jste zvyklí větrat při každém vaření, ale i přesto je specifický pach připravovaného pokrmu cítit po celém bytě i několik hodin? Máte malou a špatně odvětranou kuchyni a nevíte si rady s přebytkem páry, kvůli které se vám na zdech objevuje plíseň? Tyto problémy vyřeší vhodně zvolená kuchyňská digestoř. Poradíme vám, jak vybrat takový spotřebič, který vám poskytne potřebný komfort a zároveň skvěle zapadne do vašeho interiéru. (Pokračování textu…)

Recenze Samsung Galaxy A3 2017

Už po třetí Samsung vylepšil část svých telefonů a doplnil k jejich názvu rok 2017. Díky tomu tu máme Galaxy A3 2017. Jaké změny přináší oproti loňskému modelu? A má šanci na trhu uspět? Pojďme to zjistit …. (Pokračování textu…)

Recenze Xiaomi Redmi 4 Pro

Čínský tygr Xiaomi produkuje každý rok několik telefonů. Člověk se v nich snadno ztratí a to je velká škoda, protože se jedná o vydařené kousky se skvělým poměrem ceny a výkonu. Dnes se podíváme na zoubek Redmi 4 Pro, který patří k nejzajímavějším telefonům ve střední třídě.
(Pokračování textu…)