Recenze Samsung UE43KU6072

Modelová řada KU6072 od Samsungu je k dostání v různých velikostech obrazovky, takže si vybrat může každý. Ale je televize od Samsungu dobrou volbou? Podle našeho názoru ano, přečtěte si proč.

(Pokračování textu…)

Sonický kartáček Philips Sonicare DiamondClean

Dlouho jsem chodil kolem horké kaše, zkoumal zkušenosti lidí, koukal na různé modely a po týdnech padlo rozhodnutí. Jdu do sonického kartáčku. Chci ho vyzkoušet a kdyby mi nevyhovoval, tak ho do 90 dní vrátím. Nejvíce jsem se těšil, že nebudu muset používat zubní nit, protože se sonickým kartáčkem se proudem dostanu i do mezizubních prostor. A jak to po 3 měsících používání (od prosince 2016) dopadlo?

(Pokračování textu…)

Recenze Zanussi ZRB 36104 WA

Hledáte lednice a máte omezený rozpočet? I za „málo peněz jde mít hodně muziky“. Ale je tomu tak i v případě této lednice? Podívejte se na ni s námi …

(Pokračování textu…)

Recenze toustovače Domo DO 9123

Miluje vaše rodina tousty? Nebo už vám váš současný toustovač nebo sendvičovač nestačí? Podívejte  se s námi na recenzi rodinného toustovače Domo Do 9123.

(Pokračování textu…)

Jaký odolný telefon? Březen 2017

Mobilní telefony vybíráme pro mnoho účelů. A jsou mezi námi tací, kteří potřebují aby jejich telefon vydržel náročné prostředí na stavbě nebo v terénu. Naštěstí odolný telefon už nemusí znamenat těžkou a velkou cihlu. Podívejte z čeho můžete vybírat.

(Pokračování textu…)