Recenze Motorola Moto G4 Play

Telefon zaměřený na hráče. Kolikrát už jsme to slyšeli? A tentokráte za velice příjemnou cenu. Jde o dobrou koupi, nebo je to zase jen další reklamní vábnička? Zjistíte s námi… (Pokračování textu…)

Jak vybrat mixér

Snad každý, kdo někdy vstoupil do kuchyně, potřeboval k ruce mixér. Jeho použití je široké, od míchání těsta, přes rozmixování jídla pro nejmenší, přípravy osvěžujících ovocných a zeleninových smoothie, až po přípravu majonézy a drcení ledu do letních koktejlů. Proto je nutné si ujasnit, jaký typ mixéru se nám domů bude nejlépe hodit. Přečtěte si, jak správně vybrat ten pravý! (Pokračování textu…)

Jak vybrat lednici

Lednička je pevnou součástí každé domácnosti. Ať už máme doma vestavnou chladničku nebo chladničku volně stojící, život bez ní si neumíme představit. V tomto článku si řekneme něco o tom, jak vybrat ledničku, abychom měli jistotu, že to bude pro nás ta pravá. Pro přehlednost jsme článek rozdělili na několik částí, po jejichž přečtení budete znát odpověď na otázku jak vybrat chladničku. Pohodlně se usaďte, jdeme na to. (Pokračování textu…)

Recenze Lenovo Moto G5

Výkon a výbava za rozumné peníze. Tímhle heslem se Motorola vždy řídila u své modelové řady G. Platí to i v případě posledního přírůstku tentokráte se jménem Lenovo Moto G5? Podívejte se s námi. (Pokračování textu…)

Jak vybrat depilátor

Každá žena touží mít dokonalé hladké nohy. Znáte ten pocit, když vyjdete ze sprchy, čerstvě oholené nohy ošetříte kvalitním krémem, a pak máte kůži hladkou jako mimino? Chcete dosáhnout dlouhodobě hladké pokožky, ale nevíte, jestli zvolit epilaci nebo depilaci? Vysvětlíme vám, jaký je v tom rozdíl.

(Pokračování textu…)