Jak vybrat kuchyňský robot

Uvažujete o koupi kuchyňského robota pro vaši domácnost? Nejprve se zamyslete nad tím, jak často pečete. Jestli chcete, aby robot uměl umlít maso, odšťavňoval citrusy a tak dále. Na trhu jsou totiž k dostání multifunkční kuchyňské roboty, které mohou nahradit další spotřebiče ve vaší domácnosti.

(Pokračování textu…)

Recenze Bosch WAK24268BY

Předem plněná pračka do deseti tisíc uspokojí bez problémů běžnou domácnost. A nebo tomu tak není? Přečtěte si praktické zkušenosti jak pere a které věci jí nejdou úplně dokonale.

(Pokračování textu…)

Recenze HTC Desire 530

Je Desire 530 telefon, po kterém touží všichni, kdo nechtějí dát za mobil víc než 4 000 Kč? Dokáže nabídnout něco víc, nebo je vše, na co nový model HTC láká jen inovace v designu a dokonalý smysl pro detail? Nebudeme vás déle napínat a rovnou se vrhneme na recenze. Jste připraveni? Jdeme na to!

(Pokračování textu…)

Recenze Acer Predator 17

Acer přináší nekompromisní herní notebook. Pohled na technické specifikace potěší nejednoho hráče. Pokud přemýšlíte o herní mašině, kterou lze dát do batohu a snadno přenést na LAN párty nebo ke kamarádovi, tak tahle může být ta pravá. A jak to vypadá s jejím hodnocením?

(Pokračování textu…)

Recenze Lenovo Moto G4 Plus

Dnes představujeme smartphone Lenovo Moto G4 Plus. Měl by to být vylepšený bratr klasického Moto G4 a nabídnout nové možnosti hodné smarpthonu střední třídy. Naplňuje Moto G4 Plus očekávání a je skutečně vylepšenou variantou původního Moto G4? A jak je na tom ve srovnání s konkurenčními modely?
(Pokračování textu…)