Recenze LG G6

Opět tu máme zástupce nejvyšší třídy telefonů, tentokrát od LG. Přináší velký displej, zajímavý fotoaparát, odolnost proti vodě a prachu a zajímavou cenu. Co na něj říkáte?

(Pokračování textu…)

Recenze Samsung Galaxy Xcover 4

Odolné telefony jsou speciální kategorií mobilů, která není pro každého uživatele zajímavá a proto ani výrobci neprodukují zástupy nových modelů. Svoje příznivce si ale najdou a proto se pojďme podívat na nový kousek od Samsungu.

(Pokračování textu…)

Recenze Lenovo Moto C Plus

S nepříliš povedeným Moto C jsme vás už seznámili. Verze „Plus“ vypadá na papíře mnohem zajímavěji. Má šanci na trhu uspět nebo se bude opakovat zklamání? Pokračujte ve čtení …

(Pokračování textu…)

Recenze Lenovo Moto C

Nejlevnější telefon s Androidem 7 na trhu. S takovou vizí uvádí Lenovo nové telefony Moto C 3G a Moto C 4G, které se od sebe liší jen nepatrně. Otázka je jasná, stojí za to? (Pokračování textu…)

Jak vybrat palačinkovač

Každého už někdy ráno o víkendu vytáhla z postele vůně čerstvě připravených palačinek nebo lívanců. Na přípravu stačí pár základních ingrediencí a nemusíte být kuchař ověnčený třemi michelinskými hvězdami, abyste jich zvládli pár usmažit. I přesto se pár zádrhelů v přípravě může objevit. A jak jim předejít? No jak jinak, než kvalitními elektrickými pomocníky v kuchyni. (Pokračování textu…)