Recenze HTC Desire 10 Lifestyle

Je to ten správný telefon pro vás? Nejedná se o lehké rozhodnutí. V některých oblastech HTC 10 Lifestyle exceluje, v jiných je zase podprůměrný. Důležité je co od něj čekáte. Zjistěte zda by pro vás mohl být ten pravý …
(Pokračování textu…)

Jak vybrat hračky pro psy

Pejsci jsou zvídavá a hravá zvířata. Rádi objevují okolní svět a neradi se nudí. Pokud máte pejska, který se nudí doma, je možné, že si začne hrát s vašimi bačkorami, závěsy, polštáři a tak dále. Tyhle věci pak můžou skončit hodně špatně. Proto je dobré pejskovi pořídit psí hračku. Ta ho zabaví, takže nebude mít choutky ničit věci kolem sebe. (Pokračování textu…)

Laserový zastřihovač vousů Philips BT9290/32 recenze

Dnešní módou mezi moderními muži jsou dobře upravené vousy. A je to tak dobře – správně upravený knír a strniště vytváří drsnější look-and-feel, než brada hladká jako dětská prdelka. Barber shopy dnes bývají plné mužů, kteří chtějí udělat dojem tím, že o sebe pečují a vypadají dobře. Poprvé mě zastřihovač vousů s laserovým naváděním poprvé zaujal v barber shopu – když mi s ním holič posvítil do očí. I přesto jsem hned věděl, že tuhle vychytávku nutně potřebuji na doma. Už ho používám přes 3 měsíce a řeknu vám, jak se mi líbí.

(Pokračování textu…)

Recenze Lenovo PHAB 2 PRO

První smartphone, který pracuje s rozšířenou realitou pomocí technologie Tango je tu! Podívejte se s námi, jak mu to jde. I když ho v tomto nemáme s čím srovnávat, podívali jsme se z blízka taky na ostatní vychytávky, které nabízí. Ptáte se, jak Phab 2 Pro obstál, co se povedlo a kde je naopak ještě prostor pro zlepšení?

(Pokračování textu…)

Recenze Philips 241P6EPJEB

Hledáte 24“ monitor s Full HD rozlišením, ale nespokojíte se s jen tak nějakým průměrem? Pak věřte, že Philips 241P6EPJEB vás uspokojí. V článku zjistíte, že jste právě našli monitor, o kterém jste snili. Připravte si doma místo na stole, protože tenhle kousek se vám tam bude krásně vyjímat a vy si ho nebudete moct vynachválit. Dost lichotek. Jdeme na recenze.

(Pokračování textu…)