Recenze Sony Bravia KDL-55W805C

Jeden z top modelů fullHD Sony je k dostání ve třech velikostech a to KDL-43W805C, KDL-50W805C a KDL-55W805C kdy první číslo udává úhlopříčku televize v palcích. Díky své ceně jde o populární televizi, o které uvažuje mnoho uživatelů. Pro ulehčení vašeho rozhodnutí zda se jedná o tu správnou volbu pro vás, jsme připravili shrnutí z několika zahraničních recenzí.

(Pokračování textu…)

Recenze Google Pixel

Google Pixel je nový telefon přímo od Googlu, který svou výbavou a parametry útočí na ty nejlepší telefony s Androidem. Jak se to Googlu povedlo? Přestože se telefon ještě oficiálně v ČR neprodává, připravili jsme pro vás shrnutí několika recenzí z renomovaných zahraničních serverů. K dostání bude ve dvou modelech, Google Pixel a Google Pixel XL. Liší se ve velikostí displeje, rozlišením a výdrží baterie. Přesnější info najdete v tabulce ve článku. Ve většině silných a slabých stránek se shodují, přesto je tu několik bodů, ve kterých recenze za jedno nejsou. Přesvědčte se sami.

(Pokračování textu…)

Recenze iPhone 7

Připravili jsme pro vás shrnutí z recenzí nového Iphone 7. Přestože se ve většině bodů recenze shodují a oceňují lepší fotoaparát, obří výkon, hlasitější reproduktory a vydařený systém ovládání založený na síle stisku, tak v dalších oblastech se rozcházejí. To se týká zejména chybějícího konektoru pro sluchátka, displeje telefonu a zejména výdrže baterie. Zatímco někteří recenzenti ji opěvují, jiným telefon nevydrží nabitý ani jeden celý den. Díky těmto rozdílným pohledům od různých typů uživatelů se můžete sami rozhodnout, zda je pro vás Iphone 7 ten nejlepší telefon co můžete koupit.

(Pokračování textu…)

Jak vybrat troubu na pečení

Každý, kdo miluje domácí buchty, pečené maso nebo cukroví ví, jak je důležité, mít doma troubu na pečení. Pokud nevíte, jakou vybrat, je tenhle článek právě pro vás. Při výběru dbejte na velikost vaší kuchyně, popřemýšlejte, jestli budete chtít troubu vestavnou, nebo samostatně stojící, a hlavně si dejte pozor na spotřebu energie. Trouby, které vám ušetří opravdu hodně peněz, budou označeny energetickou třídou A. Myslete na to, že ta nejlevnější vám sice ušetří peníze při nákupu, ale její provoz se pak může prodražit.

(Pokračování textu…)

Jaký mobil do 5000 Kč? Říjen 2016

Za pět tisíc korun už můžete mít velice podařený telefon, pokud si vyberete správně. A my vám s výběrem nejlepšího telefonu do 5 000 Kč pomůžeme.

(Pokračování textu…)