Jak vybrat depilátor

Každá žena touží mít dokonalé hladké nohy. Znáte ten pocit, když vyjdete ze sprchy, čerstvě oholené nohy ošetříte kvalitním krémem, a pak máte kůži hladkou jako mimino? Chcete dosáhnout dlouhodobě hladké pokožky, ale nevíte, jestli zvolit epilaci nebo depilaci? Vysvětlíme vám, jaký je v tom rozdíl.

(Pokračování textu…)

Jak vybrat epilátor

Každá žena touží mít hladké nohy a další partie těla. Znáte ten pocit, když vyjdete ze sprchy, čerstvě oholené nohy ošetříte kvalitním krémem, a pak máte kůži hladkou jako mimino? Kéž by tento pocit vydržel na věky! Chcete dosáhnout dlouhodobě hladké pokožky, ale nevíte, jestli zvolit epilaci nebo depilaci? Vysvětlíme vám, jaký je v tom rozdíl.

(Pokračování textu…)

Recenze Xiaomi Mi5

Čínská firma Xiaomi představila svou novou vlajkovou loď, highendový smartphone Mi5. Jak je na tom Mi5 v porovnání s Galaxy S7? Dokáže neznámý telefon ustát srovnání s takovými velikány, jako jsou zmiňovaná S7, Huawei P9 nebo LG G5? A v čem je háček, když Xiaomi dokáže nabídnout takovýto telefon prakticky za poloviční cenu než Samsung? Má někde Mi5 zásadní nedostatek, nebo jen nemá přemrštěnou cenu?

(Pokračování textu…)

Jak vybrat nůžky na živý plot

Uvažovali jste někdy někdy na živým plotem? Líbí se vám víc než klasický plot ze dřeva, kamene nebo pletiva? Poradíme vám jaké jsou druhy živých plotů a jaké nástroje zvolit pro jejich údržbu, aby váš živý plot byl stále krásný a zdravý.

(Pokračování textu…)

Recenze Huawei P10

První z nejočekávanějších smartphonů roku 2017 je na světě. O kolik je lepší oproti loňskému Huawei P9? V čem můžeme čekat posun dopředu a v čem má ještě čínský gigant na trhu smartphonů rezervu?

(Pokračování textu…)