Recenze Acer H277HU

Pokud trávíte denně hodiny před obrazovkou monitoru, jistě víte, jak je důležité zvolit ten správný, který by šetřil oči, ale také poskytl slušný zobrazovací výkon. Přidejte si k tomu ještě nejrychlejší USB typu C a Acer H277HU se ihned dostane do vašeho užšího výběru. Ale dost spekulací, podívejte se sami, jak jej hodnotí zahraniční weby.

(Pokračování textu…)

Recenze Huawei Nova

Huawei Nova je kvalitní designový smartphone střední třídy. Může se pochlubit prémiovým zevnějškem, který je dotažený do sebemenších detailů. Skvěle padne do ruky a snadno se ovládá. Na přehledném 5“ Full HD displeji je vše dokonale ostré. Procesor Snapdragon 625 si poradí s průměrně náročnými i náročnějšími aplikacemi a hrami bez jakýchkoliv problémů. Spolu s 3GB RAM pamětí nabízí dostatek výkonu pro běžné používání. Zadní kamera s rozlišením 12 Mpix dokáže vyfotit ohromující snímky, pokud má dostatek světla a baterie vydrží při běžné zátěži 48 hodin bez nabíjení.

(Pokračování textu…)

Jak vybrat sušičku ovoce a potravin

Sušičky potravin ocení hlavně zahrádkáři, ale také všichni ti, kteří chtějí žít zdravě. Potraviny si sušením zachovávají téměř všechny vitamíny. Výjimku tvoří beta-karoten, jehož obsah se snižuje zhruba o polovinu a vitamín C, u kterého dochází ke ztrátě asi 80 %. I přesto, je sušené ovoce velmi zdravé, protože vám třeba během sportu nebo výletu dodá tolik potřebnou energii. Na konci článku poradíme, jak sušit jednotlivé suroviny, pro co nejlepší výsledek.

(Pokračování textu…)

Recenze Sony Xperia XZ

Sony Xperia XZ je vynikající smartphone, který nabízí vše, co byste od vlajkového modelu značky čekali. Pokud ale vlastníte některý z nedávno vydaných highendových modelů Sony, příliš vás nepřekvapí. Tvarem na první pohled dává vědět o tom, že je od Sony. Může se pochlubit speciálním aluminiovým zadním krytem, čtečkou otisků prstů  i certifikací IP68, která zaručuje vodotěsnost (až do 1,8 metrů) a odolnost vůči prachu.

(Pokračování textu…)

Recenze CUBOT Note S

Extra levný a velký telefon. Je vůbec mobil za takovou cenu vhodný na každodenní použití? Nerozpadne se po chvilce používání? Tyhle otázky, stejně jako zkušenosti z jeho testování se dozvíte v článku.

(Pokračování textu…)