Recenze Acer Predator 17

Acer přináší nekompromisní herní notebook. Pohled na technické specifikace potěší nejednoho hráče. Pokud přemýšlíte o herní mašině, kterou lze dát do batohu a snadno přenést na LAN párty nebo ke kamarádovi, tak tahle může být ta pravá. A jak to vypadá s jejím hodnocením?

(Pokračování textu…)

Recenze Lenovo Moto G4 Plus

Dnes představujeme smartphone Lenovo Moto G4 Plus. Měl by to být vylepšený bratr klasického Moto G4 a nabídnout nové možnosti hodné smarpthonu střední třídy. Naplňuje Moto G4 Plus očekávání a je skutečně vylepšenou variantou původního Moto G4? A jak je na tom ve srovnání s konkurenčními modely?
(Pokračování textu…)

Recenze HTC Desire 10 Lifestyle

Je to ten správný telefon pro vás? Nejedná se o lehké rozhodnutí. V některých oblastech HTC 10 Lifestyle exceluje, v jiných je zase podprůměrný. Důležité je co od něj čekáte. Zjistěte zda by pro vás mohl být ten pravý …
(Pokračování textu…)

Jak vybrat hračky pro psy

Pejsci jsou zvídavá a hravá zvířata. Rádi objevují okolní svět a neradi se nudí. Pokud máte pejska, který se nudí doma, je možné, že si začne hrát s vašimi bačkorami, závěsy, polštáři a tak dále. Tyhle věci pak můžou skončit hodně špatně. Proto je dobré pejskovi pořídit psí hračku. Ta ho zabaví, takže nebude mít choutky ničit věci kolem sebe. (Pokračování textu…)

Laserový zastřihovač vousů Philips BT9290/32 recenze

Dnešní módou mezi moderními muži jsou dobře upravené vousy. A je to tak dobře – správně upravený knír a strniště vytváří drsnější look-and-feel, než brada hladká jako dětská prdelka. Barber shopy dnes bývají plné mužů, kteří chtějí udělat dojem tím, že o sebe pečují a vypadají dobře. Poprvé mě zastřihovač vousů s laserovým naváděním poprvé zaujal v barber shopu – když mi s ním holič posvítil do očí. I přesto jsem hned věděl, že tuhle vychytávku nutně potřebuji na doma. Už ho používám přes 3 měsíce a řeknu vám, jak se mi líbí.

(Pokračování textu…)