Jak vybrat pánský elektrický holicí strojek

Ať už patříte mezi muže, kteří chodí hladce oholeni, nebo mezi ty, kteří si vousy zastřihují, bude se vám hodit holicí strojek. Od dob našich dědečků, kteří používali žiletku či břitvu na holení a štětku s pěnou na holení, se leccos změnilo. Muži dnes mohou vybírat jednak z klasických holicích strojků a jednak z elektrických holicích strojků. Podívejme se společně na to, jak vybrat správný strojek.

(Pokračování textu…)

Recenze Samsung Galaxy A5 2017

Líbí se vám krásné telefony od Samsungu, ale nechcete utrácet 15 000 nebo více Kč za nejlepší modely? Jestli je pro vás vzhled telefonu důležitý a netrváte za každou cenu na nejnovějším hardwaru, pak by se vám mohl líbit Galaxy A5, edice 2017. Část zájemců nadchne, část zklame. Kam budete patřit vy?

(Pokračování textu…)

Vysavač Rowenta RO 6477 Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care – Recenze

Vysavač jsem vybíral celkem dlouho a prošel fůru diskuzí, informací výrobců, prodejen i zahraničních testů. Ale vyplatilo se a vybral jsem podle mě ten nejlepší vysavač, který jde aktuálně koupit – alespoň pro mé potřeby. Tj. musí perfektně vysávat plovoucí podlahy i kočičí chlupy na koberci. Musí být tichý (aby nebudil dítě a nestrašil kočku). A musí být vhodný pro alergiky (takže HEPA filtry a dobrá konstrukce). Proč jsme nakonec vybral tento vysavač?

(Pokračování textu…)

Recenze Xiaomi Redmi 4A Global

Xiaomi Redmi už patří mezi osvědčené matadory na mobilním trhu. Svědčí o tom fakt, že v roce 2017 se modelu Note 4 prodalo za měsíc a půl od vydání více než milion kusů. Bude podobně úspěšný i model Redmi 4A, který směřuje spíše do segmentu levných telefonů? (Pokračování textu…)

Playstation VR recenze

Sony jako první přineslo virtuální realitu (odtud VéeRko) do světa konzolových her. Pokud máte PS4, nebo PS4 Pro, tak vám stačí Playstation VR a kamera a můžete si užít plnohodnotnou 360° virtuální realitu u vás doma. Chtěl jsem to vyzkoušet, tak jsem si jedno VéeRko koupil a vyzkoušel jsem ho skrz naskrz. Teď vám můžu říct, jestli se vyplatí.

(Pokračování textu…)