Recenze iPhone 7

Připravili jsme pro vás shrnutí z recenzí nového Iphone 7. Přestože se ve většině bodů recenze shodují a oceňují lepší fotoaparát, obří výkon, hlasitější reproduktory a vydařený systém ovládání založený na síle stisku, tak v dalších oblastech se rozcházejí. To se týká zejména chybějícího konektoru pro sluchátka, displeje telefonu a zejména výdrže baterie. Zatímco někteří recenzenti ji opěvují, jiným telefon nevydrží nabitý ani jeden celý den. Díky těmto rozdílným pohledům od různých typů uživatelů se můžete sami rozhodnout, zda je pro vás Iphone 7 ten nejlepší telefon co můžete koupit.

(Pokračování textu…)

Jak vybrat troubu na pečení

Každý, kdo miluje domácí buchty, pečené maso nebo cukroví ví, jak je důležité, mít doma troubu na pečení. Pokud nevíte, jakou vybrat, je tenhle článek právě pro vás. Při výběru dbejte na velikost vaší kuchyně, popřemýšlejte, jestli budete chtít troubu vestavnou, nebo samostatně stojící, a hlavně si dejte pozor na spotřebu energie. Trouby, které vám ušetří opravdu hodně peněz, budou označeny energetickou třídou A. Myslete na to, že ta nejlevnější vám sice ušetří peníze při nákupu, ale její provoz se pak může prodražit.

(Pokračování textu…)

Jaký mobil do 5000 Kč? Říjen 2016

Za pět tisíc korun už můžete mít velice podařený telefon, pokud si vyberete správně. A my vám s výběrem nejlepšího telefonu do 5 000 Kč pomůžeme.

(Pokračování textu…)

Jak vybrat granule pro psy

Pes je nejlepším přítelem člověka a taky součástí rodiny. Znáte to, přijdete z práce utahaní a ve dveřích vás vesele vítá váš čtyřnohý přítel, který vesele vrtí ocasem. A vy se cítíte prostě skvěle. Určitě chcete vašemu psovi dávat jen ty nejlepší granule. Dobré krmivo má totiž pozitivní vliv na srst, zuby a celkové zdraví psa.

(Pokračování textu…)

Srovnání Alcatel IDOL 4+ a Lenovo Vibe P1 Pro

Alcatel IDOL 4 sbírá kladné body na všech frontách za dokonalý poměr ceny a výkonu. My jsme se podívali na verzi IDOL 4+ a pro srovnání s ním jsme použili silnější verzi Lenovo P1, známou jako Lenovo Vibe P1 Pro. Oba telefony se ukázaly jako extra povedené kousky, tak který si z nich vybrat? Dozvíte se v našem článku.

(Pokračování textu…)