Recenze Lenovo PHAB 2 PRO

První smartphone, který pracuje s rozšířenou realitou pomocí technologie Tango je tu! Podívejte se s námi, jak mu to jde. I když ho v tomto nemáme s čím srovnávat, podívali jsme se z blízka taky na ostatní vychytávky, které nabízí. Ptáte se, jak Phab 2 Pro obstál, co se povedlo a kde je naopak ještě prostor pro zlepšení?

(Pokračování textu…)

Recenze Philips 241P6EPJEB

Hledáte 24“ monitor s Full HD rozlišením, ale nespokojíte se s jen tak nějakým průměrem? Pak věřte, že Philips 241P6EPJEB vás uspokojí. V článku zjistíte, že jste právě našli monitor, o kterém jste snili. Připravte si doma místo na stole, protože tenhle kousek se vám tam bude krásně vyjímat a vy si ho nebudete moct vynachválit. Dost lichotek. Jdeme na recenze.

(Pokračování textu…)

Recenze Acer H277HU

Pokud trávíte denně hodiny před obrazovkou monitoru, jistě víte, jak je důležité zvolit ten správný, který by šetřil oči, ale také poskytl slušný zobrazovací výkon. Přidejte si k tomu ještě nejrychlejší USB typu C a Acer H277HU se ihned dostane do vašeho užšího výběru. Ale dost spekulací, podívejte se sami, jak jej hodnotí zahraniční weby.

(Pokračování textu…)

Recenze Huawei Nova

Huawei Nova je kvalitní designový smartphone střední třídy. Může se pochlubit prémiovým zevnějškem, který je dotažený do sebemenších detailů. Skvěle padne do ruky a snadno se ovládá. Na přehledném 5“ Full HD displeji je vše dokonale ostré. Procesor Snapdragon 625 si poradí s průměrně náročnými i náročnějšími aplikacemi a hrami bez jakýchkoliv problémů. Spolu s 3GB RAM pamětí nabízí dostatek výkonu pro běžné používání. Zadní kamera s rozlišením 12 Mpix dokáže vyfotit ohromující snímky, pokud má dostatek světla a baterie vydrží při běžné zátěži 48 hodin bez nabíjení.

(Pokračování textu…)

Jak vybrat sušičku ovoce a potravin

Sušičky potravin ocení hlavně zahrádkáři, ale také všichni ti, kteří chtějí žít zdravě. Potraviny si sušením zachovávají téměř všechny vitamíny. Výjimku tvoří beta-karoten, jehož obsah se snižuje zhruba o polovinu a vitamín C, u kterého dochází ke ztrátě asi 80 %. I přesto, je sušené ovoce velmi zdravé, protože vám třeba během sportu nebo výletu dodá tolik potřebnou energii. Na konci článku poradíme, jak sušit jednotlivé suroviny, pro co nejlepší výsledek.

(Pokračování textu…)