Jak vybrat projektor

Uvažujete o koupi projektoru? Chtěli byste katapultovat váš divácký zážitek na zcela jinou úroveň, než jakou nabízejí televizory? Rádi byste si maximálně užili váš oblíbený film či videohru nebo potřebujete kvalitní techniku za účelem promítání prezentací? Pokud ano, poradíme vám, jaký vybrat, aby splňoval vaše požadavky, a na co se při výběru zaměřit. (Pokračování textu…)

Recenze ASUS ZenFone 3 ZOOM

Chcete vybavený mobil, který má navíc neskutečnou výdrž baterie? A k tomu docela zajímavě fotí? Nepotřebujete utrácet 15 000 Kč a více za nejlepší telefony na trhu? V tom případě by vás mohli zajímat následující řádky.

(Pokračování textu…)

Recenze Samsung UE49MU7002

Modelová řada UExxMU7000 od Samsungu patří mezi dražší televizory, ale do úplné špičky mu ještě kus schází. A to jak cenou, tak i svými vlastnostmi. 4K rozlišení a HDR je u nových modelů samozřejmostí, takže by kvalita obrazu měla být dost dobrá. Ale je tomu skutečně tak? Pojďte zjistit zda za ty peníze Samsung stojí. (Pokračování textu…)

Jak vybrat domácí ventilátor

Máte v létě pocit, že se vám z hlavy vykouřila už všechna inteligence a zaměstnavatel přesto požaduje nejméně 100% výkon? Potřebujete zchladit horkou hlavu? Chcete si alespoň na chvíli připadat stejně sexy jako Marylin Monroe na slavné fotografii s rozevlátými šaty? Všechny tyto situace mají společné řešení. Pořiďte si ventilátor a bude vám hej. Níže uvedené řádky vám pomohou s jeho výběrem.

(Pokračování textu…)

Jak vybrat zahradní houpačku

Příjemná součást zahrady nebo městské terasy, která se hodí zejména v teplých letních večerech, kdy nabízí úžasnou relaxaci. Na trhu je ale velké množství zahradních houpaček, takže vám pomůžeme zorientovat se v jejich výběru, aby jste si vybrali tu nejlepší houpačku pro vás.

(Pokračování textu…)