Sony televize 2016

Chcete si vybrat televizi od SONY? A máte strach, aby jste si nekoupili příliš starý model? Proto tu máme kompletní seznam SONY modelů roku 2016.

(Pokračování textu…)

Recenze LG 55UH6157

LG UH6157 je modelová řada z roku 2016, která patří do v ČR oblíbené cenové hladiny. Nabízí 4K rozlišení, tři velikosti úhlopříčky 55,60 a 65 palců. Podívejte se na její slabá a silná místa, ať víte zda má pro vás smysl ji kupovat.

(Pokračování textu…)

Recenze Asus ZenFone 3 Max

Asus nás už v minulosti přesvědčil, že nechce být na trhu se smartphony jen do počtu. Nejinak je tomu i v případě nového ZenFone 3 Max. Tentokrát taiwanská firma sází na baterii s velkou kapacitou. Dokáže nás tento nový kousek překvapit ještě něčím, nebo je jediným trumfem baterie? A jak je na tom smartphone v porovnání s konkurencí? To vše se dozvíte. Pohodlně se usaďte. Jdeme na to!

(Pokračování textu…)

Recenze Samsung UE43KU6072

Modelová řada KU6072 od Samsungu je k dostání v různých velikostech obrazovky, takže si vybrat může každý. Ale je televize od Samsungu dobrou volbou? Podle našeho názoru ano, přečtěte si proč.

(Pokračování textu…)

Sonický kartáček Philips Sonicare DiamondClean

Dlouho jsem chodil kolem horké kaše, zkoumal zkušenosti lidí, koukal na různé modely a po týdnech padlo rozhodnutí. Jdu do sonického kartáčku. Chci ho vyzkoušet a kdyby mi nevyhovoval, tak ho do 90 dní vrátím. Nejvíce jsem se těšil, že nebudu muset používat zubní nit, protože se sonickým kartáčkem se proudem dostanu i do mezizubních prostor. A jak to po 3 měsících používání (od prosince 2016) dopadlo?

(Pokračování textu…)