Jaký bude iPhone 7?

Zhruba v polovině září vyjde nový Iphone 7, na který se stejně jako vy hodně těšíme. Ještě předtím než se dostaneme k jeho otestování, dali jsme dohromady přehled změn a novinek, které by měl obsahovat. A už nyní je jasné, že se máme na co těšit.

(Pokračování textu…)

Srovnání Huawei P9 Lite a LENOVO MOTO G4

Zajímáte se o telefony do 7 000 Kč? Takové dva mezi sebou srovnáváme. Jedná se o Huawei P9 Lite, osekanou verzi vlajkové lodi od firmy Huawei. Druhý Lenovo Moto G4, který vychází z předchozích a oblíbených modelů od Motoroly, ale vyrobený v rámci Lenova, které Motorolu převzalo. Jak to celé dopadlo? Přesvědčte se sami.

(Pokračování textu…)

Srovnání Huawei P9 a Sony Xperia XA Ultra

Dnes jsme se podívali na dva vyhlášené fotomobily. Jeden zastupuje TOP model společnosti Huawei, druhý je od Sony a nejedná se o jeho nejvybavenější model. Bude mít papírově „slabší“ vůbec šanci? Nebo je vždy nutné si za parádní fotky připlatit? Dozvíte se v našem článku.

(Pokračování textu…)

Srovnání iGet Blackview A5 a Alcatel One Touch Pop 2

Srovnání nejlevnějších telefonů. Tedy existují ještě levnější telefony, ale tyhle telefony do 2 000 Kč, dozajista patří do segmentu telefonů, které si může dovolit opravdu každý. Co telefon v této cenové kategorii dokáže? A dají se vůbec nějak rozumně používat?  Dozvíte se v našem článku.

(Pokračování textu…)

Srovnání Huawei Y6 Pro a Xiaomi Redmi 3 Pro

Mobilní telefony do 5 000 Kč jsou pro většinu uživatelů zajímavé, protože za dostupnou cenu nabízí slušné vybavení, výdrž i design. Porovnali jsme pro vás dva kousky, které zaujmou podle specifikace zejména velkou výdrží a možností dvou SIM karet současně. Bude vítězem testu Huawei nebo Xiaomi? Dozvíte se to na konci článku.

(Pokračování textu…)