Disney+ cena a dostupnost v ČR

Jsme profíci, nevěříme marketingovým slibům a nezávisle recenzujeme a srovnáváme produkty. Když nakoupíte skrze naše odkazy, můžeme získat malou odměnu, která ale nezvyšuje cenu vašeho nákupu.

Nová streamovací služba to bude mít ve fungujícím světě plném obrů jako je Netflix, Amazon Prime nebo HBO velmi těžké. Nebo ne? To se teprve uvidí, ale jisté už předem je, že tento hráč není odepsaný předem. Stojí za ním ohromný finanční kapitál i spousta populárních filmů a seriálů. Jedná se o službu od společnosti Disney, která se nazývá jednoduše jako „Disney+“.

Ceny Disney Plus v ČR?

Disney Plus je v Česku! Od 14. června 2022 si můžete koupit nové předplatné a sledovat Simpsonovy, Star Wars, Disneyovky a spoust dalších filmů a seriálů.

Disney si připravil skvělou akci (platila do 14.6.2022) – můžete si koupit roční předplatné za 1590 Kč. To je – cena 8 měsíců, za kterou dostanete 12 měsíců předplatného Disney+. Aktuálně je možné koupit roční předplatné za cenu 10 měsíců – tj. 1999 Kč.

Vyzkoušej Disney+

více: Slevy na Disney+

Disney+ předplatné

Cena za měsícCena za rok
Česká Republika199 Kč1 999 Kč
USA$ 7,99 $ 79,99
UK Spojené Království£ 7,99£ 79,99
Rakousko7 €70 €
Německo8,99 €89,99 €

Disney+ sleva

Jak zmiňuji výše, aktuálně jedinou možností jak při nákupu předplatného ušetřit, je koupit roční předplatné. To stojí 1 999 Kč a díky tomu cca 400 Kč ušetříte. Nicméně pokud chcete programy v síti Disney+ teprve vyzkoušet, doporučuji koupit prvně členství na první měsíc a poté můžete přikoupit to roční. Případně předplatné zrušit, pokud zjistíte že vám nabídka nevyhovuje. Je totiž důležité si uvědomit, že nepodepisujete smlouvu s mobilním operátorem na dva roky. Streamovací služby můžete kdykoliv zrušit či přerušit – budete mít přístup do konce měsíce. 

Disney+ zdražení

Od prosince 2022 (konkrétně od 8.12.2022) přichází „nový tarif s reklamami“. Ten bude za současnou cenu 7.99 dolarů a současný tarif „bez reklam“ bude za 11 dolarů. Tento krok byl s ohledem na cenu služby v porovnání s konkurencí a současnou inflaci všude po světě poměrně očekávaný. Co to znamená pro nás? Zatím nic. Je jasné, že Disney chce zkusit jaký dopad na jeho základnu předplatitelů bude mít tento krok na jednom z jeho největších trhů. A na základě tohoto uvidí zda rozšíří tuto službu i do zbytku světa. Osobně bych čekal že se tak stane.

Disney + registrace

1. Jděte na stránku Disney+ a klikněte na tlačítko „zaregistrovat se nyní“

2. Zadejte e-mail, na který chcete mít napojený svůj Disney+ účet. 

3. Schvalte podmínky služby Disney+. Buď to můžete jen odkliknout, nebo si je přečíst. Sekce co stojí za zmínku jsou podmínky používání (bod 2), to jak Disney+ pracuje s vašimi osobními údaji (bod 5) a možnost ukončení či pozastavení služby (bod 6).

4. Nastavte si svoje heslo. Musí mít alespoň šest znaků a jeden z nich musí být speciální znak či číslo. Osobně doporučuji zvolit heslo o něco delší, alespoň 10 znaků.

 

5. Nastavte si typ předplatného a platební údaje. Na vyzkoušení doporučuji použít měsíční platbu (199 Kč) a pokud budete s Disney+ spokojeni, můžete přepnout na roční předplatné (1 999 Kč), kdy za rok necelé 400 Kč ušetříte.

6. Můžete si nastavit zda chcete vidět celou nabídku Disney+, nebo jen to co je určeno pro děti. Doporučuji vybrat kompletní nabídku, tento profil opatřit PIN kódem (pokud nechcete ať k němu mají vaše děti přístup) a vytvořit další samostatný dětský profil (viz další screenshoty).

7. Zde můžete zadat, zda chcete mít PIN u svého profilu.

8. Vlastní nastavení PIN kódu je opravdu jednoduché, jedná se o čtyři číslice.

Jak přidat další profil

1. V pravém dolním rohu můžete vidět tlačítko „přidat profil“. 

2. Po kliknutí na něj se dostanete na obrazovku, kde si můžete vybrat obrázek (avatar) který bude spojen s vaším profilem na Disney+. Aktuálně není možné mít svoji vlastní fotku, ale bohatá nabídka postav z portfolia Disney filmů a seriálů asi uspokojí každého.

3. Dále už jen stačí vybrat zda se jedná o „dospělý“ nebo „dětský“ profil (to ovlivňuje nabídku filmů a seriálů) a zvolit název profilu. A máte hotovo.

Ověření účtu

Pokud začnete používat Disney+ na více zařízeních, pravděpodobně budete žádáni o ověření účtu.

1. V nastavení profilu uvidíte informaci, že účet třeba ověřit účet.

2. Po prokliknutí se dostanete na stránku kde musíte vyplnit kód, který vám přijde e-mailem. 

3. Příjemné je, že kód stačí okopírovat do schránky (ctrl + c) a poté na předchozí obrazovce jen vložit (ctrl + v), není potřeba nic ručně opisovat.

Nastavení kvality videa

Překlad či zvolení názvu zde v menu není úplně šťastné a proto ho můžete chvíli hledat. V Disney+ totiž musíte hledat „Nastavení aplikace“.

Nastavení profilu

1. V pravém menu musíte zvolit „úprava profilů“

 

2. Poté můžete zvolit konkrétní profil který chcete editovat

3. Díky tomu můžete upravit několik věcí:

 • Název profilu
 • Automatické přehrávání (automaticky se spustí další díl seriálu)
 • Video na pozadí (při procházení obrazovky s videi vidíte náhled – krátké video)
 • Jazyk aplikace
 • GroupWatch (možnost sledovat stejný film s přáteli či rodinou na jiném zařízení – lákavá funkce, ale bohužel musí mít všichni zúčastnění Disney+ účet. Není možné takto film poslat kamarádovi.) Můžete dokonce používat GroupWatch pod jedním účtem – ale musíte mít různé profily.
 • Přístupnost – měníte zda je u tohoto profilu omezení na věk. Při změně musíte zadat heslo k účtu.
 • PIN kód – lze přidat/odstranit PIN kód. Při změně musíte zadat heslo k účtu.

Disney+ počet zařízení

V jednu chvíli lze sledovat Disney+ maximálně ze čtyř zařízení. Nicméně lze mít až sedm různých uživatelských profilů a k nim připojených až deset zařízení. Do nich lze filmy či seriály stahovat a díky tomu je sledovat i když jste offline či na mobilních datech, která chcete šetřit.

Disney+ stažení filmu

Známe to všichni, dlouhá cesta vlakem nebo třeba metrem do práce? Signál sice možná mít budete, ale neomezené datové tarify ještě nejsou dostupné úplně všem. Proto se může hodit stáhnout si film či seriál v klidu doma na Wi-Fi a poté bez starostí přehrát na mobilním zařízení.

1. Spusťte na mobilním zařízení aplikaci Disney+ a vyberte si video které chcete stáhnout. Poté stačí poklepat na ikonu stahování (označena u dílu dva) a začne stahování (označeno u dílu jedna).

2. U stahování nevidíte aktuální rychlost. Na výše uvedeném screenshotu vidíte jak pomalu nabíhá kolečko. Pokud klepnete na detail stahování, vidíte aktuální počet stažených MB.

3. Po dokončení stahování se ikonka u videa změní a vy ho tak můžete sledovat i offline.

4. Pokud chcete video smazat, stačí poklepat na označenou ikonku a ve spodní části obrazovky vybrat „odebrat stahování“.

     

Sdílení filmu z aplikace na televizi

Pokud chcete, je možná snadno sdílet (minimálně u tv s Androidem) video přímo z aplikace Disney+.

1. Když máte telefon i televizor na stejné Wi-Fi síti, zjeví se vám v aplikaci následující ikona.

2. Když na ni poklepe vidíte seznam dostupných televizorů ke sdílení obrazu.

3. Televize video sama pustí a na telefonu se vám nabídne menu se základními ovládacími prvky.

Disney + v ČR

Disney Plus je v ČR od 14. června.

Předtím jsme ale o dni zveřejnění Disney plus v ČR spekulovali takto: Až bude, okamžitě o tom budeme informovat. V srpnu 2021 Disney zpřesnil, že Disney Plus bude ve Střední a Východní Evropě dostupný asi někdy mezi podzimem 2021 a létem 2022. Docela velký rozptyl. Přesné datum bylo stanoveno koncem března 2021. A nyní tedy víme, že Disney+ je dostupné od 14.6.2022.

Disney+ aplikace

Samozřejmostí je podpora dvou hlavních mobilních platforem. Tedy Androidu i iOS. Na obou jsem měl možnost aplikaci vyzkoušet a funguje bezchybně. Co se mi na aplikaci opravdu líbí je její ovládání. Je jednoduché, hodně připomíná Netflix – ale na rozdíl od něj je kompletně v češtině. Což může být pro osoby, které angličtinou nevládnou mnohem příjemnější. V porovnání s HBO aplikací je také výrazně rychlejší (minimálně v prostředí chytrého televizoru). A propo, pokud jde o televizní platformy tak podporovány jsou tyto: Android TV (např. Phillips, Sony atd..), Hisense, LG s jejich WebOS, Panasonic a jejich MyHomeScreen a v neposlední řadě i Samsung a jeho operační systém Tizen. Dále aplikaci najdete v zařízeních podporujících Windows 10 a 11, Playstationu a Xboxu a také pro tablety od Amazonu (Amazon Fire). Navíc je tu možnost pustit si Disney+ přímo v prohlížeči.

Disney plus zdarma

Momentálně je jediným způsobem jak si službu Disney+ vyzkoušet půjčit si od někoho jeho přístupové údaje. Nic takového jako trial nebo sedm dní zdarma bohužel neexistuje.

 

logo Disney Plus

logo Disney Plus

Kup si předplatné Disney +, už nepotřebuješ VPN

 

Disney+ nabídka

Předplatné Disney + ZDE

Co je na disney+? Je toho opravdu hodně. Marvel, LucasFilm, Pixar, Fox nebo National Geographic. To vše jsou silná jména a nabízí spoustu kvalitního obsahu. Ruku v ruce se startem Disney+ nastává omezení nových filmů výhradně pro tuto platformu. S Captain Marvel nebo Avengers: Endgame se už na Netflixu nepotkáte. Z poslední doby patří mezi nejoblíbenější filmy na této platformě Black Widow nebo Cruella, případně seriál Loki, série Xmen, atd. 

Disney+ obsah roste každý týden, kdy jsou uváděny nové premiéry. Už první rok své existence chce investovat do obsahu 1 miliardu dolarů (přes 20 seriálů a 10 filmů je v plánu jen za tento první rok) a v průběhu následujících let má v plánu částku zdvojnásobit. K tomu přidejte 2 miliardy, které má připraveny na platby za filmové licence ostatních studií a je jasné, že nabídka nebude malá.

Nebude žádným překvapením, že nás čekají hlavně seriály ze světa Avengers, který se v posledních letech těší obří popularitě. Připravte se tedy na vlastní seriál pro Lokiho, Scarlett Witch s Visionem, nebo Winter Soldiera. Pozadu jistě nezůstane ani svět Star Wars. Přestože v poslední době neslaví tolik úspěchů jako Avengers, pořád má gigantickou fanouškovskou základnu.

Uvidíte tam ale i spoustu pohádek od Disneyho – Mickey Mouse, Ledové království, Lví král, Dumbo, Auta, atd. Spousta filmů – Piráti z Karibiku, Avatar, Strážci galaxie. Ze seriálů třeba Simpsonovi. Ale je toho velmi mnoho.

Protože Disney plus už v ČR je, tak nemusíte řešit VPN a jiné hacky, abyste se k předplatnému dostali. Kdysi se to dělalo takto:

Aktuálně je možné se k Disney+ připojit pomocí VPN a platbě jinak, než platební kartou (ze kterých jde poznat stát, kde byly vydány a českou kartou neumožnit zaplatit). Většinou se to dělá tak, že si nabijete účet u Apple/Google přes digitální kupón koupený přes Amazon (takže skryjete svoji kartu) a připojení přes speciální VPN se službou VPN for Disney+. Máme zkušenost s tímto řešením a registrace i platba proběhly OK, filmy běžely korektně – ale jen několik dní, pak už se k účtu nešlo přihlásit. Nejspíše jej Disney zablokoval. Návod na zpřístupnění Disney+ přes VPN a kupóny najdete zde.

Disney+ dabing

Když pominu lokální streamovací služby typu Voyo tak Disney+ nabízí asi nejlepší nabídku pokud jde o náš rodný jazyk. Valná většina nabídky je s českým jazykem. Anglicky (a většinou i v dalších, na počet mluvících lidí, významnějších jazycích) jsou některé seriály (např. The Kardashians, Alone Together …) či či dokumenty z produkce National Geographic. I v případě, že angličtinu slyšíte neradi a chcete zůstat jen u českého dabingu, tak je nabídka skutečně obrovská.

Disney+ filmy

Hlavní lákadly na poli filmů je bezesporu produkce Marvelu, Pixaru a Star Wars. Ale seznam filmů na Disney+ je mnohem bohatší. Stejně jako u Netflixu se může nabídka měnit v průběhu času, ale dovolte mi alespoň základní přehled toho co vás čeká:

 • Kings Man – první mise ,
 • Vetřelec, FreeGuy
 • Terminátor – Temný osud,
 • Avatar,
 • Doba Ledová,
 • Smrtonosná Past,
 • Smrt na Nilu,
 • Star Wars – Nová naděje,
 • Grand Hotel Budapešť,
 • Ledové království,
 • Piráti z Karibiku,
 • Marťan,
 • Planeta opic,
 • Den nezávislosti,
 • Statečné srdce

Disney+ Originals

Pod tímto označením se můžete setkat s vlastní produkcí Disney+. Tím jsou myšleno filmy a seriály, které vznikly výhradně pro tuto platformu.  Například Star Wars – Obi-Wan Kenobi, Jak jsem poznala tvého otce (čímpak se zde asi inspirovali 🙂 ) nebo Moon Knight. Do budoucna jich bude dozajista jen přibývat, kvalitu těchto seriálů bych stejně jako u konkurence očekával různou. Od béčkové produkce pro výplň času až po opravdu zajímavé kousky. Někdy se s nimi můžete také setkat pod označením – Disney+ televizní pořady.

Disney+ seriály

Živí mrtví, Loki, Ztraceni, Buffy přemožitelka upírů (ano ta co byla před 20ti lety v televizi hitem), Griffinovi, Prison break, Zoufalé manželky, 24 hodin, Jak jsem poznal vaši matku, Akta X, Futurama, Simpsonovi nebo Glee. Je toho vážně docela dost.

Kolekce

Pod tímto označením najdete tematické série – např. Vetřelec, Smrtonosná past, Star Wars, Toy Story, Ledové království nebo třeba Lví král.

Bonusy

U filmů najdete často sekci „Bonusy“. Podobně jako u DVD nebo Blu-ray si tak můžete vychutnat nepoužité či smazané scény nebo rozhovor s tvůrci a herci.

Cena Disney+

Cena pro ČR je stanovena na částku 199 Kč (při měsíční platbě) nebo 1 990 Kč (při roční platbě). Za tuto cenu můžete streamovat až na čtyřech zařízeních současně. To je velmi rozumná cena, doufám že vydrží po delší dobu.

V Evropě byla stanovena na 8,99 Euro měsíčně, či 89,99 Euro při platbě za celý rok. Při aktuálním kurzu to znamená 225 Kč měsíčně, nebo 2250 Kč pokud zaplatíte rovnou na celý rok. I díky takto nastavené ceně má Disney opravdu vysoké ambice a chtěl by do pěti let mít minimálně 60 milionů předplatitelů. To se mu splnilo již během roku 2020. Během srpna 2021 se počet uživatelů blížil 120 milionům.

Jak zrušit předplatné Disney+

1. V pravém menu musíte zvolit „účet“ a poté klikněte na typ předplatného (u mě měsíční)

2. V následující obrazovce je ve spodní části obrazovky tlačítko „zrušit předplatné“

3. Když na ni kliknete vyzve vás Disney+ k určení důvodu zrušení předplatného a potvrzení vaší volby. Po potvrzení je předplatné zrušeno.

Nejlepší televizory

NázevKde koupitKontrastÚhlyBarvyKonstrukceDynamikaSystémHodnocení
celkem
1.Samsung S95CZjistit cenu95 %100 %90 %90 %90 %80 %
91 %
2.LG G3Zjistit cenu95 %100 %85 %90 %90 %80 %
91 %
3.Samsung S90CZjistit cenu95 %100 %85 %85 %90 %80 %
89 %
4.LG OLED55C3Zjistit cenu95 %95 %80 %85 %90 %80 %
87 %
5.LG OLED55C2Zjistit cenu95 %95 %75 %85 %90 %80 %
86 %
Recenze
6.Sony A80LZjistit cenu95 %95 %75 %85 %90 %75 %
85 %
7.Samsung QN95CZjistit cenu90 %70 %80 %90 %85 %80 %
84 %
8.LG B3Zjistit cenu90 %95 %75 %85 %85 %80 %
84 %
9.LG B2Zjistit cenu90 %95 %70 %85 %85 %80 %
84 %
Recenze
10.Samsung QE55QN95BZjistit cenu90 %70 %80 %90 %85 %75 %
83 %
Recenze
11.Sony X95LZjistit cenu90 %70 %80 %85 %85 %80 %
83 %
12.Samsung QN90CZjistit cenu85 %70 %75 %85 %85 %80 %
81 %
13.Samsung QN85CZjistit cenu85 %70 %70 %85 %85 %80 %
79 %
14.Sony XR-55X90LZjistit cenu85 %60 %70 %80 %85 %75 %
77 %
15.TCL 55C845Zjistit cenu85 %60 %80 %80 %75 %70 %
77 %
16.Samsung QN85BZjistit cenu65 %70 %75 %85 %85 %75 %
76 %
Recenze
17.Samsung Q80CZjistit cenu75 %75 %65 %80 %80 %80 %
75 %
18.Samsung QE55Q80BZjistit cenu75 %75 %70 %75 %80 %75 %
74 %
Recenze
19.TCL 55C745Zjistit cenu80 %60 %70 %75 %75 %70 %
73 %
20.Samsung Q70CZjistit cenu50 %60 %50 %75 %75 %80 %
62 %
21.Samsung Q60CZjistit cenu50 %60 %45 %75 %60 %75 %
57 %
22.Samsung UE55AU7172Zjistit cenu50 %55 %30 %70 %60 %70 %
52 %
Recenze
23.Samsung CU7172Zjistit cenu50 %55 %25 %70 %60 %75 %
52 %

Ve kterých zemích je Disney Plus dostupný

Služba už funguje ve spoustě zemí – už od října 2019 je v USA, Nizozemí, Kanadě, Austrálii, Novém Zélandu a Porto Ricu. Postupně se přidávaly další a další země. Jejich aktuální seznam najdete na wikipedii.

V Západní Evropě už Disney Plus koupíte skoro všude: 

Francie, Rakousko, Německo, Irsko, Itálie, Španělsko, Švýcarsko, Velká Británie, Belgie, Dánsko, Finsko, Grónsko, Island, Lucembursko, Norsko, Portugalsko, Monako, Švédsko.

Disney+ Vodafone

Za poslední týden jsem se několikrát setkal s dotazy, zda bude aplikace dostupná přímo pro set-top boxy od Vodafonu. Ne každý má chytrý televizor s operačním systémem. Ptal jsem se na oficiální podpoře Vodafonu a odpověď byla:  Dobrý den, nyní se v set-top-boxech neobjeví. Nicméně do budoucna její přidání nevylučujeme, ale zatím opravdu nemůžu nic slíbit.

Zjišťoval jsem jaká je situace v zahraničí a tam se u větších hráčů podobné řešení (aplikace přímo v rámci set-top boxu) ukazuje docela často. Takže věřím, že se tak může stát i u českého Vodafonu. Pokud smart televizi (ani jiné vhodné zařízení) nemáte, může být řešení koupě tzv. Android Boxu.

Kvalita videa

Na rozdíl od Netflixu, který má více tarifů a jejich cena se liší podle kvality videa a množství zařízení, na kterých lze službu souběžně sledovat, tak Disney+ nabídne právě jeden tarif. V něm budou filmy a seriály v maximální kvalitě. Takže fullHD až 4K. A samozřejmě i podpora HDR. Je vidět, že na trh vstupují s úmyslem ukousnout si velký kus pro sebe a proto je minimálně pro začátek tak nízko nasazená cena. I pokud se podaří dosáhnout cílového počtu zákazníků, tak zhruba 10 let bude služba při tomto nastavení ceny a investicích do obsahu ztrátová.

Ale zpět k datovému toku. Z toho co se mi povedlo naměřit se pohybuje od 10 Mbps až po nějakých 28 Mbps (peak u Mandoriana u Dolby Vision). Tyto hodnoty berte spíše jako orientační, věnoval jsem tomu cca hodinu. Pravděpodobně jde v realitě naměřit o něco vyšší nebo nižší hodnoty. Nicméně bych nějaké zásadní změny nečekal. Navíc tento datový tok je i porovnatelný s Netflixem. A i při subjektivním srovnání lidským pohledem, nedokáži označit jednu službu za výrazně lepší nebo horší. V obou případech platí, že pro opravdu dokonalý vizuální zážitek je obě přebije čistý Blu-ray. Tam má také datový tok ve špičce i přes 100 Mbps.

Disney+ IMAX Enhanced

Dovolím si citovat Disney: „IMAX Enhanced představuje revoluci ve streamovacích technologiích. Umožňuje sledovat obsah na Disney+ v kvalitě, jakou technologie IMAX přináší.

To zní naprosto skvěle ne? Také si představuje menší kompresi a detaily které se blíží plnému Blu-ray? Pokud ano, tak se těšit přesťante. Datový tok (tedy kvalita videa) je identická, ale zásadní rozdíl je v poměru stran obrazovky. IMAX má poměr 1,90:1. Díky tomu bychom měli u IMAX Enhadced vidět z filmu „více“. Nicméně pozor, jen u těch filmů které byly natočeny pro IMAX. A i u nich Disney varuje, že pro IMAX mohly být natočeny jen určité pasáže.

Co z toho plyne? Pokud je u filmu svítí ikonka IMAX, tak se automaticky pustí v tomto režimu. „Klasickou“ variantu si můžete zvolit v záložce verze.

Dolby Vision

Dolby Vision je rozšířený formát HDR obrazu, který je podporován většinou hlavních tv výrobců (kromě Samsungu, který se snaží prosadit HD10+) a nabízí (při správném využití ze strany tvůrců) asi nejlepší obraz. Potěšilo mě, když jsem se dozvěděl že ho bude Disney+ také využívat. Když jsem Disney+ poprvé zkoušel po uvedení v USA (skrze VPN) tak mi přišlo, že Dolby Vision je oproti Netflixu na horší úrovni – příliš tmavé, vybledlá barva kůže atd.. V současné době jsem se s tím nesetkal, věřím že na straně Disney došlo k pokroku. Ale jako vždy platí – samotné logo Dolby Vision nic neznamená. Důležité jak moc času/energie tomu věnovali tvůrci filmu. Typicky u velkých hitů je při obraze s nebo bez Dolby Vision citelný rozdíl. U nízkorozpočtových seriálů je rozdíl výrazně menší.

Dolby Atmos

Dolby Atmos je modlou moderního zvuku a Disney+ ji podporuje, paráda! Nebo ne? V první řadě je nutno říci, že pro plný potenciál tohoto zvukového formátu potřebujete náležitou audio soustavu nebo soundbar. A věřte, že se bavíme o částkách které začínají někde okolo 30 000 Kč. Pokud „pustíte“ Dolby Atmos z televizoru s integrovaným 2.0 stereem, tak prostě žádný rozdíl neuslyšíte. Ale předpokládejme, že vaše domácí audio řešení je plně schopno Atmosu využít. 

A jak to bude? Bude mít Disney+ srovnatelný zvuk s tím, když si zvuk pustíte přímo z Blu-ray disku? Rovnou prozradím že nikoliv. Pokud mě paměť neklame, všechny streamovací služby využívají pro přenosu Atmosu Dolby Digital+. To je komprimovaný zvukový formát. Zatímco při přehrávání z Blu-ray disku se používá Dolby TrueHD, což je bezkompresní formát. Co Atmos u streamovacích aplikací dělá, že zjednodušeně řečeno přidá přední „stropní“ reproduktory. Obecně si myslím, že pro naprostou většinu uživatelů v našich podmínkách bude lepší zůstat v nastavení u klasického 5.1. 

Časté dotazy

Je Disney+ v Česku?

Disney Plus už je v Česku od 14. 6. 2022. Takže si předplatné můžete koupit zcela oficiálně na webu Disney +.

Kolik stojí měsíčně Disney+?

Cena pro ČR je 199 Kč měsíčně, nebo 1999 Kč za rok. Byly i speciální akce kdy jste mohli mít roční předplatné za cenu 8 měsíců, ale to platilo jen první den vstupu do ČR (14.6.2022).

Koupit Disney+ za 199 Kč za měsíc

zdroj: disney.com

Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

30 Comments
 1. Dobrý den ukončil jsem předplatné minulí měsíc 26.3.2023 vše proběhlo v pořádku a dnes jsem zjistil že Disney+ si strhává předplatné z mého účtu dál aniž bych službu využíval. Účet a vše potřebné smazáno. Tak se ptám PROČ ? Na celém disney nenajdete kontaktní e-mail ať máte kerespondenci pro případ nouze uložen. Honza

  • Dobrý den,

   zkoušel jste je kontaktovat skrze https://help.disneyplus.com/csp?id=csp_contact_us ? Pokud ano, jaká byla reakce?

 2. Odpovědět
  Rostislav Křivánek 10/12/2022 at 11:29

  Zaplatil jsem si Disney+ a zprovoznil ho na TV Philips. Změnil jsem jazyk ve svém profilu na češtinu. Všechny nabízené filmy a seriály ale běží pouze v angličtině. Nelze najít cestu, jak změnit jazyk přehrávání. Všude se píše, že v pravém horním rohu je řečová bublina. Na počítači je – tam změnu jazyka lze provést – na obrazovce TV ale není. Je nějaká cesta jak přimět televizi, aby přepnula v Google+ na dabingovou verzi filmů? Děkuju.

  • Dobrý den,

   jaký operační systém má ta tv? Pokud Android mohu vyzkoušet na jiné značce a poslat screenshoty.

 3. DOBRÝ DEN,POTŘEBUJI NÁVOD,JAK SMAZAT TITULKY.MÁM TV LG+SETOBOX TESLA. DĚKUJI KUČEROVÁ

  • Dobrý den,

   předpokládám, že chcete skrýt zobrazované titulky. Stačí zmáčknout tlačítko pro „pauzu“ na dálkovém ovladači a poté vpravo dole vidíte ikonu pro nastavení. Stačí na ni najet kurzorem a vybrat ji. Poté můžete nastavit jazyk titulků či je úplně vypnout.

 4. Odpovědět
  Vlasta Kuchařová 01/09/2022 at 12:39

  dobrý den nevím proč jsem platila 199,-kč když jsem se dívala na disney ˇplus pouze pouze 6 s pozdravem Kuchařová

 5. DOBRÝ DEN.JEŠTĚ JEDEN DOTAZ.PŘI ÚVODU ASE OJEVÍ,ŽE MOHU PŘEKLIKAT ZAČÁTEK A TO TAKÉ NEFUNGUJE.DĚKUJI HANA

  • DOBRÝ DEN STÁLE NIKDO NEODPOVĚDĚL PROČ NA TV PHILIPS MT 5593FHT ANDROID NEJDE PŘEHRÁVAT

   DISNEY+/STÁLE CHYBA 39/ VŠE JSEM DLE NÁVODU PROVEDLA A NIC SE NEZMĚNILO.ZDRAVÍ HANA

   STÁLE STEJNÁ ODPOVĚD

   • Dobrý den,

    bohužel s touto chybou žádnou zkušenost nemám a ani nemám přístup k zmiňované tv od Philipsu, abych to zkusil. Můžu jen navrhnout, co bych zkusil kdyby mi podpora Disney+ nebyla schopna pomoct:

    1) odinstalovat a znova nainstalovat aplikaci
    2) resetovat tv do továrního nastavení

  • Dobrý den,

   z popisu mi přijde, že se jedná o konflikt vašeho televizoru s danou aplikací. Předpokládám, že na jiném televizoru to funguje správně. Doporučuji se obrátit přímo na podporu Disney – https://help.disneyplus.com/csp?lang=cs-cz

 6. DOBRÝ DEN ODEPISUJI NA VAŠI ODPOVĚD.INTERNET JE STABILNÍ/NA DALŠÍ TV FUNGUJE DISNEY+/ TELEVIZOR PHILIPS NA KTERÉM JDOU I JINÉ STANICE PŘES WIFI. NA DISNEY + NEJDE NA TÉTO TV ANI JEDEN POŘAD,ZKOUŠELA JSEM TO. JSEM ŘÁDNĚ PŘIHLÁŠENÁ.ZDRAVÍ KUČEROVÁ

 7. HANA
  ZAPLATILA JSEM SI VAŠÍ TELEVIZI A STÁLE SE OBJEVUJE CHYBA 39.SKORO NIC NEFUNGUJE

  • Dobrý den,

   dle nápovědy chyba 39 znamená: „Omlouváme se, ale toto video nemůžeme přehrát…“

   Dle Disney jde o:

   1) Spouštíte Disney+ z nepodporovaného zařízení nebo konfigurace.
   2) Vaše připojení k internetu nebo signál Wi-Fi je nestabilní.
   3) Na daný obsah je v danou chvíli neobvykle vysoký počet požadavků.

   Jaké máte internetové připojení? Doporučuji vyzkoušet z jiného zařízení (telefon, televize) a ideálně i na jiném připojení k internetu, pokud tuto chybu dostáváte častěji tak to bude nejspíše jedno z toho. Já se s ní ještě nesetkal.

 8. Než si to koupím, rád bych věděl,jestli jsou mickey a tomu podobné taháky pro děti v češtině? Dekuji

 9. Disney+ stojí v Itálii 9eur. Ne sedm.

 10. a o kolik klasických pohádek nabídka zchudne kvůli politické ad absurdum korektnosti … myslím, že zrovna ten Dumbo byl už z nabídky stažen

 11. Já doufám že když jim to tak dlouho tráva že budou aspoň ty nové seriály od marvelu v češtině

 12. Budou zoufale manzelky a simpsonovi v čestine??

  • Dobrý den,

   zatím jsou to spíše zákulisní informace než potvrzené zprávy, ale proslýchá se, že by Disney+ chtěl ostatním zavedeným službám konkurovat právě i dabingem, zejména u produkce určené pro rodiny/děti, kam Simpsonovi zčásti také patří.

 13. Ahoj, tento kanál bude pouze na netu nebo i na kabelovce děkuji Petr

  • Ahoj,

   jedná se o klasickou streamovací službu ala Netflix. Je nutné připojení k internetu a lze ji konzumovat buď přes prohlížeč nebo skrze aplikaci (tv/mobil/pc …).

  Přidejte váš dotaz nebo recenzi

  Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

  Covybrat.cz
  Logo