Disney Plus Zdarma Sleva 7 dní zdarma

Aktualizováno v září 2023

Jak získat Disney Plus zadarmo, nebo s pořádnou slevou? Řekneme vám, jaké je realita a jak získat Disney Plus zdarma, nebo se slevou.

Aktuální akce

Do 20. září 2023 platí speciální akce na zlevněný Disney Plus účet na 3 měsíce za 49 Kč/měsíc (od 4. měsíce, pokud to nezrušíte, tak klasických 239 Kč). To je top nabídka, takže rychle na ni (odkaz níže)

Disney+ za 49 Kč / měsíc po dobu 3 měsíců

 

Aktuální jediná sleva je: roční předplatné za cenu 10 měsíců. Takže dostanete 2 měsíce zdarma. Cena ročního předplatného Disney Plus je 1990,- Takže jestli plánujete na Disney Plus koukat častěji, tak tohle je jednoznačně nejzajímavější nabídka, kterou můžete získat! A rovnou doporučuji: „Kupte si ji“.

Disney+ na rok se slevou

Disney+ za 49 Kč / měsíc

Akce už není aktivní. Proběhla od 6:00 dne 8. září 2022 až do 23:59 dne 19. září 2022 – šlo o Disney+ Days (Dny Disney+), které jsou oslavou společnosti Disney. Lidi využívali slevu na první měsíc předplatného Disney Plus – Místo běžných 199 byla cena prvního měsíce jen 49 korun. Platila pro nové a vracející se zákazníky (asi ti, kdo už v historii měli předplatné Disney+, ale aktuálně ho nemají – protože ho vypnuli, nebo nezaplatili). Ti, kdo měli běžící předplatné slevu nedostali – protože už Disney Plus měli a nepotřebovali motivaci na to, aby Disney Plus vyzkoušeli. To dává naprosto smysl.

Vyzkoušet Disney+ za 199 Kč za měsíc

Disney Plus 7 dní zdarma Trial

Pojďme si to říct na rovinu. Na některých zahraničních trzích začínal kdysi Disney s nabídkou 7 dní zdarma – to se v ČR nestalo ani v době když Disney Plus do Česka přišel (14. červen 2022), a nestalo se to ani později. Prostě a jednoduše – Disney Plus nemá v ČR (a ani v zahraničí) žádný Trial na 7 dní zdarma. Pokud si to předplatné chcete vyzkoušet, tak jej musíte koupit a rovnou zaplatit. 

Takže tady nic 🙁

Předplatit Disney + za výhodnou cenu

Disney Plus Sleva

Když Disney Plus přišel do Česka, tak do 14.6. 2022 bylo na chvíli možné koupit si předplatné na rok za cenu 8 měsíců. Tahle akce se nabízela i v zahraničí. ALE – v den spuštění v Česku už nešla získat, protože nárok na ni měl jenom ten, kdo se do 13.6. včetně registroval do waiting listu na stránkách Disney Plus. Pak měl 14 dní na koupi předplatného za tuto cenu. To je jediná sleva, kterou šlo získat a šanci měl jen někdo a po omezenou dobu. Dneska tuto slevu, nebo můžeme říct i akci, nejde získat. Prostě neexistuje. 

Disney Plus zadarmo

Vůbec. Ze které planety jste na náš web zavítali? Disney+ zdarma jde získat leda přes nějaké sdílené účty od vašich přátel, jinak na to zapomeňte. Prostě a jednoduše si Disney uvědomuje, že mají luxusní obsah, který nikomu zadarmo dát nechtějí. A je to tak správně. Vyndejte šrajtofli a kupte si první měsíc a uvidíte jestli vás to baví, nebo se bez Disney Plus obejdete.

Předplatit Disney + za nejlepší cenu

 

Co vás nejčastěji zajímá?

Můžu mít Disney Plus zadarmo?

Pokus hezký, ale … nejde to. Disney Plus je placený subscription typ obsahu. Můžete jej koupit za pár kaček, tak to zvažte.

Jak často jsou slevy na Disney Plus?

Disney moc neslevuje. Musela by přijít nějaká podstatná událost, která by vedla k odlivu počtu předplatitelů. To ale nelze úplně očekávat.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo