Představení Samsung Galaxy S20 (S11)

Samsung Galaxy S20 vyšel v březnu 2020. Jaký je?

Vše nasvědčuje tomu, že se název změní na Samsung Galaxy S20. To však nemají být jediné změny, pokud jde o názvy. K těm má dojít i u označení jednotlivých řad (zdroj, majitel firmy vyrábějící obaly na telefony). Mimochodem, podobně se před dvěma roky zachoval i další výrobce telefonů, čínský Huawei. Ten po modelu P10 rovněž přešel rovnou na P20.

Očekávané názvy nové generace:

 • Samsung Galaxy S20 (nástupce Samsung Galaxy S10e)
 • Samsung Galaxy S20+ (Samsung Galaxy S10)
 • Samsung Galaxy S20 Ultra (Samsung Galaxy S10 Plus)

Zajímavosti:

 • Všechny řady Galaxy S20 by měli mít 100 Hz panel (jaké jsou jeho výhody, vysvětlujeme u průvodce výběrem televizoru, potěšit to může zejména náruživé mobilní hráče. Každá generace Galaxy S přinesla jeden z nejlepších displejů na trhu. Uvidíme, zda to bude platit i letos.
 • Jako chipset bude použit Exynos 990. Ten má být zhruba o 20% rychlejší než jeho předchůdci – Exynos 980 a Exynos 98025.
 • V nejslabší verzi by měl telefon mít alespoň 6 GB RAM.
 • Spekuluje se o obřím rozlišení hlavní kamery, které by měla být 108 MPx.

Foto Galaxy S20

Jedná se o předpokládaný vzhled  

zdroj: OnLeaks / 91Mobiles

Galaxy S20 cena

Zatím nebyla pro ČR oznámena, ale s ohledem na fakt, že S10 Plus startovala na 25 000 Kč a S10e skoro na 20 000 Kč, lze u novinky očekávat v úvodu ještě vyšší částky. Pokud se vám to zdá hodně nejste sami. Dobrou zprávou je, že Galaxy S10e už jde pořídit za mnohem příjemnější cenu a s uvedením novinky jeho cena ještě víc klesne.

Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo