Představení Samsung Galaxy S20 (S11)

V blízké době by nás měla čekat premiéra letošního vlajkového modelu telefonu od Samsungu. Loni byl Galaxy S10 představen 20.2. 2019. Zdá, se že letos by nás tedy měl přivítat Samsung Galaxy S11 (předpokládané oznámení je 11.2.2020). Realita však bude velmi pravděpodobně jiná. Vše nasvědčuje tomu, že se název změní na Samsung Galaxy S20. To však nemají být jediné změny, pokud jde o názvy. K těm má dojít i u označení jednotlivých řad (zdroj, majitel firmy vyrábějící obaly na telefony). Mimochodem, podobně se před dvěma roky zachoval i další výrobce telefonů, čínský Huawei. Ten po modelu P10 rovněž přešel rovnou na P20.

Očekávané názvy nové generace:

 • Samsung Galaxy S20 (nástupce Samsung Galaxy S10e)
 • Samsung Galaxy S20+ (Samsung Galaxy S10)
 • Samsung Galaxy S20 Ultra (Samsung Galaxy S10 Plus)

Zajímavosti:

 • Všechny řady Galaxy S20 by měli mít 100 Hz panel (jaké jsou jeho výhody, vysvětlujeme u průvodce výběrem televizoru, potěšit to může zejména náruživé mobilní hráče. Každá generace Galaxy S přinesla jeden z nejlepších displejů na trhu. Uvidíme, zda to bude platit i letos.
 • Jako chipset bude použit Exynos 990. Ten má být zhruba o 20% rychlejší než jeho předchůdci – Exynos 980 a Exynos 98025.
 • V nejslabší verzi by měl telefon mít alespoň 6 GB RAM.
 • Spekuluje se o obřím rozlišení hlavní kamery, které by měla být 108 MPx.

Foto Galaxy S20

Jedná se o předpokládaný vzhled zdroj: OnLeaks / 91Mobiles

Galaxy S20 cena

Zatím nebyla pro ČR oznámena, ale s ohledem na fakt, že S10 Plus startovala na 25 000 Kč a S10e skoro na 20 000 Kč, lze u novinky očekávat v úvodu ještě vyšší částky. Pokud se vám to zdá hodně nejste sami. Dobrou zprávou je, že Galaxy S10e už jde pořídit za mnohem příjemnější cenu a s uvedením novinky jeho cena ještě víc klesne.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran

Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Napište svou recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected]

   Covybrat.cz